AJ Deluxe Wood 645

Zapach inspirowany Tom Ford - Tobacco Vanilla (UNISEX)

39,90 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Nie ustajecie w poszukiwaniach w kompozycji niosącej w sobie tajemnicę i gorący klimat orientalnych przypraw? Nie musicie szukać dalej. Wybierzcie francuskie perfumy AJ Deluxe Wood posiadające zwiększoną zawartość olejków zapachowych wynoszącą aż 24%. Postawcie na przeznaczony dla kobiet i mężczyzn zamiennik perfum Tom ford Tobacco Vanille. Wybierzcie zapach godzący ze sobą pierwiastek męski i żeński. Aromat niebanalny i tajemniczy przeznaczony dla ludzi lubiących kroczyć własną ścieżką. Nasz odpowiednik Tom ford Tobacco Vanille to zapach przełamujący sztywne schematy zapachów męskich i damskich. Zanurzcie się w otulającym aromacie bliskowschodnich przypraw i orientalnych akordach.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: liść tytoniu, nuty przyprawowe

Nuty serca: wanilia, kakao, fasolka tonka, kwiat tytoniu

Nuty bazy: suszone owoce, nuty drzewne

031119

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)