Wiosenne perfumy dla mężczyzn

Jak pachnie wiosna w męskim wydaniu? Wyobrażamy sobie, że to mieszanka lekkich nut kwiatowych i drzewnych z typowo męskimi nutami zapachowymi. Żeby to sprawdzić zrobiliśmy dla Was przegląd męskich zapachów idealnych na nadchodzące miesiące i dzisiaj prezentujemy nasze TOP 3! Sprawdźcie, czy jest wśród nich Wasz ulubiony zapach?

Paco Rabanne - Invictus

Kompozycja lekka i aromatyczna, pasująca doskonale do mężczyzn o romantycznej naturze i radosnym podejściu do życia. Wśród nut zapachowych można z łatwością wyczuć mandarynkę, jaśmin i liść laurowy, ale także typowo męskie nuty morskie, bursztyn, drzewo gajakowe, męch dębowy i paczulę. Ten zapach warto wypróbować w formie perfum lanych zamawiając buteleczkę 30 ml - dzięki temu można ocenić, czy rzeczywiście zapach nam odpowiada.

Buteleczka dostępna tu: Paco Rabanne - Invictus 

Jimmy Cho - Man

Ten zapach przywodzi na myśl mężczyznę pewnego siebie, uśmiechniętego, nienagannie ubranego i w ciągłym biegu. To zajęty człowiek, który chce pachnieć jak miejska przygoda! Wśród nut zapachowych znajdują się aromaty paproci i lawendy zmiksowanej z mandarynką. To wszystko wzmocniono nutami serca, czyli upojnym zapachem geranium i liści ananasa. Bazą dla tego zapachu jest intensywna paczula. Całość ma mocny, świeży zapach doskonały na wiosenne dni.

Buteleczkę zapachu można zamówić tu: Jimmy Cho - Man

Calvin Klein - Eternity

Tutaj mamy do czynienia z typowo męskim zapachem zawierającym w sobie tzw. nuty fougére, czyli grupę zapachów znajdujących się prawie wyłącznie w męskich perfumach. W tym przypadku występują one w towarzystwie aromatycznych mandarynki, bergamotki i cytryny, a także kolendry, lilii, kwiatu pomarańczy, jagody jałowca, bazylii, jaśminu, szałwii, konwalii i upojnego geranium. W bazie zapachu znajdują się nuty drzewa sandałowego, ambry, piżma, wetywerii i brazylijskiego drzewa różanego. W sumie twórcy uzyskali perfumy ponadczasowe, świeże i ciężkie jednocześnie. Zapach powstał w 1990 roku i od tego czasu jest obecny w kosmetyczkach mężczyzn na całym świecie.

Można go kupić w wersji oryginalnej lub jako perfumy lane: Calvin Klein - Eternity

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz