Francuskie Perfumy Nr 653

Zapach inspirowany Hugo Boss - Woman Extreme

16,00 zł
Pojemność
  • 30ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Nowa, ciekawsza odsłona znanych już nam perfum. Idealne połączenie nut kwiatowo-owocowych, które potrafią zaskoczyć. Krzyżówka maliny z jeżyną, jaśmin oraz trawa sprawiają, że jest to zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji. Francuskie perfumy inspirowane Hugo Boss - Woman Extreme mogą z powodzeniem stać się naszym atutem na każde spotkanie. Odpowiednik jest bardzo wytrzymały i intensywny. Wystarczy użyć odrobinę, by móc się cieszyć jego aromatem przez długi czas. Zamiennik Hugo Boss - Woman Extreme został stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie swoją pozycję i chcą pokazać swoją siłę. Połączenie nut kwiatowo-owocowych sprawia, że wiele kobiet traktuje je jako symbol wolności i natury. Jest to zdecydowanie najciekawsze zestawienie wśród wszystkich znanych mi perfum. 


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: malino-jeżyna i trawa

Nuty serca: jaśmin i czarna herbata

Nuty bazy: osmantus

02/04

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)