Francuskie Perfumy Nr 713

Zapach inspirowany Davidoff - Wood Blend (UNISEX)

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Jeden zapach, a znaczy tak wiele.

Perfumy drzewne to doskonały wybór szczególnie na jesień i zimę – chłodne pory roku, w których pragniemy otulić się ciepłem, schować pod miękkim kocem, zapalić zapachową świeczkę i obserwować deszcz spływający po szybach, albo śnieg iskrzący się za oknem. Nasze perfumy stworzone z inspiracji niesamowitą kompozycją Davidoff Wood Blend to idealny, otulający zapach, który kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, wieczorem spędzonym przy kominku w towarzystwie ukochanej osoby. Odpowiednik zapachu od Davidoff kusi aromatem kardamonu, szafranu i gałki muszkatołowej w akompaniamencie skóry i cytrynowych tonów. Francuskie perfumy inspirowane Wood Blend to produkt absolutnie unikatowy i pamiętliwy. Świetnie sprawdzi się nie tylko dla mężczyzn, ale i dla kobiet. Najlepiej podarować sobie taki wspólny prezent i przekonać się jak ten wspaniały zamiennik pachnie na kobiecej i na męskie skórze, aby zdecydować w której odsłonie podoba nam się najbardziej. To niby tylko jeden zapach, a tak wiele możliwości.

Nuty zapachowe:

Nutami głowy są cytryna, gałka muszkatołowa, kardamon
Nutami serca są wetiwer, kolendra, szafran
Nutami bazy są skóra, olibdanum, ambra.

010321

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)