Puma

Trzecią co do wielkości firmą produkującą odzież sportową jest firma PUMA, która założona została w 1948 roku przez Rudolfa Dasslera. Rudolf już wcześniej zajmował się tworzeniem odzieży na większą skalę wraz z bratem Adolfem, jednak poważna sprzeczka między Nimi doprowadziła do tego, że ich drogi rozeszły się, dzięki czemu dzisiaj możemy cieszyć się z produktów wytwarzanych przez markę Puma. Po rozstaniu z bratem Rudolf początkowo nazwał firmę ruda co potem szybko zmienił na puma, ubrania i dodatki sportowe trudno było reklamować gdy ruda nie kojarzyła się ludziom ze sportem. Puma to nieosiągalna dzikość z głównym przeznaczeniem dla ludzi aktywnych promowana przez takie ambasadorki jak Rihanna czy Selena Gomez.

Perfumy tej marki są dopełnieniem wizerunku kobiety pełnej energii, która ciągle jest w ruchu, często po te zapachy sięgają młode kobiety, ponieważ zmieszane w nich nuty zapachowe to kwiatowo-owocowe, orzeźwiające aromaty, ale jeżeli jesteś fanką takich zapachów to nic nie stoi na przeszkodzie byś wypróbowała jeden z zapachów z Naszej oferty! U nas zamówić możesz takie odpowiedniki zapachów jak: Jamaica Woman, I'm Going, Flowing, Puma Woman 2005, Woman 2002R, Red. 

Puma

*Nazwy perfum, producentów oraz loga są zastrzeżonymi znakami producentów, na niniejszej stronie zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i porównawczych.

Napisz wiadomość do nas