Jean - Paul Gaultier

Bardzo mała część projektantów w świecie mody tworzy również muzykę, nie jest tak gdy mowa o JEANIE PAULO GAULTIER. Swoją historię stworzył jako nastolatek wysyłając swoje szkice do znanych marek modowych we Francji co w 1976 roku zaowocowało stworzeniem przez Gaultiera własnej kolekcji eleganckich, a jednocześnie śmiałych strojów. Twórczości Jeana nie można sztywno zamknąć w jakieś reguły, charakteryzuje się swobodą i lekkością ducha co można wyczuć w męskich perfumach tej marki. Jest zdeklarowanym homoseksualistą, co zapewne ma wpływ w Jego dążeniu do ujednolicenia traktowania obu płci, zaszokował dużą część recenzentów ubierając mężczyzn w damskie stroje i odwrotnie,aby uzmysłowić fakt, że stereotypy często zamknięte są tylko w Naszych głowach. Artysta (tak z pewnością nazwać można Gaultiergo) sam skomponował muzykę do ostatniej reklamy promującej perfumy tej marki.

Zapach Le Male, w którym już nawet nazwa krzyczy, że poczujesz się w nich jak 100% samiec czy Ultra Male, stworzony z bardzo silnych nut zapachowych, które w każdej chwili walczą ze sobą o Twoje zainteresowanie? Jakikolwiek perfum wybierzesz możesz mieć pewność, że doskonale podkreślą obraz Ciebie!

Jean - Paul Gaultier

*Nazwy perfum, producentów oraz loga są zastrzeżonymi znakami producentów, na niniejszej stronie zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i porównawczych.

Napisz wiadomość do nas