Bruno Banani

Perfumy Bruno Banani pojawiły się na rynku światowym 18 lat temu, popularność zdobywały wtedy głównie za granicami Naszego kraju. Nie upłynęło jednak dużo czasu, a i Polacy mieli przyjemność poznania zapachów tej marki. Pierwszym przejawem zaistnienia BB była niebywała kolekcja bielizny, po której zaczęto produkować najwyższej jakości biżuterię, zegarki, okulary, torebki, buty...oraz perfumy.

Bruno Banani reklamuje się sloganem: ,,Bruno Banani nie jest dla każdego" i oczywiście zgadzamy się z tym opisem, ponieważ luksus jaki charakteryzuję markę stał się niezaprzeczalnym faktem. Dokonaliśmy jednak szeregu działań by zapachy od Bruno Banani były dostępne na każdą kieszeń. Wyprodukowaliśmy dla Ciebie kaskadę niepowtarzalnych zapachów, a co za tym idzie Ty masz możliwość nabyć za bardzo przystępną cenę perfum, który stanie się częścią Ciebie. Gdy myślisz, czytasz, mówisz: Bruno Banani od razu masz przed oczami obraz luksusu? Dzięki Nam masz Go na wyciągnięcie ręki!

W Naszej ofercie lanych perfum znajdziesz takie zapachy BB jak: Magic Man, Time To Play, About Man.

Bruno Banani

*Nazwy perfum, producentów oraz loga są zastrzeżonymi znakami producentów, na niniejszej stronie zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i porównawczych.

Napisz wiadomość do nas