Mexx

Marka MEXX znana jest w świecie mody przede wszystkim z prostego, ale jednocześnie oryginalnego stylu. Zapewne dobrze znają je Panowie którzy na równi cenią sobie elegancję i wygodę. Założycielem Mexx był biznesmen hinduskiego pochodzenia Rattana Chadha, nazwa marki swoje początki zawdzięcza dwóm wcześniejszym odzieżowym produkcją Rattana: Moustache (produkująca ubrania tylko dla mężczyzn) i Emanuelle (produkująca wyłącznie damskie części garderoby). Z połączenia dwóch pierwszych liter tych firm (M+E) i dodaniu podwójnej litery X, która w tym przypadku oznaczać ma pocałunek, powstaję nazwa marki, która w swoim dorobku posiada poza odzieżą Mexx produkuje perfumy i różnego rodzaju dodatki, również z myślą o najmłodszych pokoleniu.

Mexx stawia na nowoczesność i innowację zarówno w produktach odzieżowych jak i produkowanych zapachach. Można powiedzieć, że nuty zapachowe używane do wytwarzania męskich perfum zainspirowane są energią wielkich miast i młodymi mężczyznami. Optymizm, energia, siła, wygoda, nowoczesność... Bądź pewny, że to wszystko możesz spotkać w Naszych zamiennikach marki Mexx: Man, Blach Man.

Mexx

*Nazwy perfum, producentów oraz loga są zastrzeżonymi znakami producentów, na niniejszej stronie zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i porównawczych.

Napisz wiadomość do nas