Davidoff

DAVIDIFF- marka znana głównie z produkcji znanych na całym świecie wyrobów tytoniowych, ale jest to również nazwisko założyciela kultowej firmy, który na imię miał Zino. Pochodzący z Kijowa, jako chłopiec zmuszony został przez tamtejszy ustrój polityczny do opuszczenia rodzinnego kraju, w roku 1911 osiadł z całą rodziną w Szwajcarii i tam pod czujnym okiem swojego ojca uczył się tajników wytwarzania cygar. Odnosząc dynamiczny sukces Zino rozszerzył w 1984 roku swoją działalność o produkcję perfum dla mężczyzn, powodzenie zapachów sprawiło, że po latach pojawiły się też ich żeńskie odpowiedniki. Zapachy szybko przypadły Panom do gustu i jak wszystko czego dotknął się Davidoff obróciło się to w wielki sukces marki. Fakt, że inspiracją do łączenia nut zapachowych męskich była dystrybucja cygar nie może zostać pominięty, ponieważ każdy z Nas wyobrazić sobie może dzięki temu intensywność i odwagę, która została zamknięta w butelce z etykietą: Zapachy Davidoff.

Męskie zapachy od Davidoffa charakteryzują się odwagą i świeżością, z pewnością są one stworzone dla wyjątkowych mężczyzn. W 1988 roku wszedł na rynek zapach, który zatrząsnął nim i wywołał nie małe poruszenie to Davidoff Cool Water, który znajdziesz w Naszej ofercie, są tu także takie zapachy jak: Zino i Silver Shadow.  

Davidoff

*Nazwy perfum, producentów oraz loga są zastrzeżonymi znakami producentów, na niniejszej stronie zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i porównawczych.

Napisz wiadomość do nas