Prada - Luna Rossa Extreme

499,00 zł
Pojemność
  • 100ml
Ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie ponownie dostępny

Powiadom mnie

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Ekstremalne doznania

Idźmy o krok dalej, kolejna wyprawa w nieznane, podniebny spacer, wspinaczka po najstromszym zboczu świata. Po ogromnym sukcesie Luna Rossa, dom mody Prada zdecydował się na przedstawienie jeszcze bardziej intensywnego igrającego z żywiołami zapachu Luna Rossa Extreme. To kompozycja, która mocniej i bardziej odzwierciedla sportową duszę każdego mężczyzny. Waleczność odwaga, bezkompromisowy charakter. Nie ma rzeczy, której mężczyzna Luna Rossa Extreme bałby się podjąć. Poczuj w sobie moc, rzuć się w wir nowych wyzwań i razem z Prada Luna Rossa Extreme pokonuj słabości.

Obudź w sobie wojownika

Nieziemska kompozycja perfum Prada Luna Rossa Extreme, to odzwierciedlenie męskości w najczystszej postaci. Ukazanie żywiołów grających symfonię w duszy wojownika. On nie boi się nowych wyznań, lekkie sporty nie sprawiają mu już przyjemności. Teraz chce mocniej więcej i jeszcze bardziej dziko. Woda, ogień powietrze i ziemia cztery żywioły każdy niebezpieczny i każdy jeszcze bardziej nieznany. To go pociąga, to za tym wzdycha każdego dnia. Swoją nonszalancją i bijącą z oczu tajemniczością onieśmiela towarzystwo. Intryguje swoja obecnością wzbudzając podziw dla jego wytrzymałości. Daniela Andrier obudziła w mężczyznach prawdziwe oblicze wojownika. Dzięki swojej waleczności, którą uskuteczniała prze całe życie by osiągnąć sukces doskonale rozumiała potrzeby domu Prada aby stworzyć zapach, który pomoże góry przenosić. Niezwykła kompozycja Luna Rossa Extreme to uosobienie waleczności, odwagi i siły. Wszystkich cech, które posiada mężczyzna XXI wieku. Designerzy Prady, aby podkreślić moc płynącą z aromatów Luna Rossa Extreme, przygotowali falkon, który w monotematycznym klimacie. Czerń jednoznacznie kojarzy nam się z mocą, siłą i tajemnicą. Dodatkowo czerwone elementy przykuwają wzrok intrygując i zachęcając do dalszego poznania.

Magia aromatów

Zapach Prada Luna Rossa Extreme to prawdziwie dzika kompozycja, która swoją obecnością podkreśli twoją osobowość. Możesz poczuć się jak wojownik, któremu nie straszne nawet najgorsze i najcięższe wyzwania. W takim towarzystwie wszystkie przeciwności pokonasz bez najmniejszego problemu. Możesz być też pewny, że żadna z pań nie oprze się twojej zmysłowości bijącej już od pierwszych chwil. Każdy chciałby je mieć. Perfumy Prada Luna Rossa Extreme to kompozycja, która rozpoczyna się dość niepozornie, jednak z mocnym uderzeniem energetyzujących ogników pobudzających nasze zmysły. Pikantny w aromacie pieprz połączony został z orzeźwiającą i intensywną bergamotką. Przy dalszym poznawaniu Luna Rossa Extreme, na naszej skórze zaczyna grać symfonia serca, która lekko uspokaja wzburzone morze. Intensywna, ostra w zapachu lawenda skomponowana została z uspokajającym i ciężkim labdanum o słodkim aromacie. Dodatkowo serce uzupełnione zostało przez szlachetny zapach jagód jałowca. W bazie Prada Luna Rossa Extreme wyczuwalne jest ponadczasowe połączenie słodkiej wanilii oraz ciężkiego bursztynu, które zawsze przywołuje cudowne wspomnienia.

Poczuj moc wyzwolenia, z odwagą podążaj szlakiem przygody, nie trać czasu na nudę razem z nieziemskim zapachem Prada Luna Rossa Extreme.

- Nuty głowy: pieprz, bergamotka
- Nuty serca: jagody jałowca, lawenda, labdanum
- Nuty bazy: bursztyn, wanilia

Prada Luna Rossa Extreme to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. 


Internauci szukali również: armani luna, luna rossa extreme, luna rossa extreme prada, perfumy prada luna rossa extreme, prada extreme, prada luna rossa extreme, zamiennik, odpowiednik, prada la luna rossa extreme.

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)