Porady

Lista najpiękniejszych perfum z nutą kokosa
0 komentarze
222 odsłony

Wielu osobom zapach kokosa kojarzy się z beztroskimi chwilami spędzonymi na zagranicznych wakacjach, złocistym słońcem, pięknymi plażami i wyjątkowym czasem, który pozostawił po sobie wiele dobrych wspomnień. Na szczęście producenci perfum wiedzą o tym, że nuta kokosa bardzo dobrze nam się kojarzy, dlatego też jest składnikiem wielu produktów. Sprawdź nasze propozycje! 

Jakie perfumy damskie i męskie do 200 zł?
0 komentarze
188 odsłony

Piękne i trwałe perfumy nie tylko potrafią dopełnić Twoją stylizację, ale także znacząco poprawić nastrój. Ulubiony zapach dodaje pewności siebie oraz wpływa na pozytywny wizerunek. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę pięknych zapachów damskich oraz męskich do 200 złotych!

HISTORIA PERFUM
0 komentarze
159 odsłony

Perfumy mają bardzo bogatą historię. Czy zawsze były pakowane w piękne flakony i tworzone przez utalentowane “nosy” domów mody? Skąd pochodzi słowo perfumy? Dlaczego człowiek używa perfum? Na te i inne pytanie dotyczące historii perfum postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym tekście.

PERFUMY PRZYWOŁUJĄCE WSPOMNIENIA WAŻNYCH WYDARZEŃ
0 komentarze
143 odsłony

Dlaczego perfumy wywołują w naszym umyśle skojarzenia? Co powoduje, że konkretny aromat jest tak mocno powiązany z emocjami i konkretnymi stanami ducha czy umysłu? Opowiadamy dzisiaj o tym, że wybierane przez nas zapachy wcale nie są przypadkowe!

NAJPOPULARNIEJSZE PERFUMY DAMSKIE WŚRÓD GWIAZD
0 komentarze
399 odsłony

Czy zastanawiacie się czasem, jakich perfum używają znani i lubiani aktorzy, piosenkarze czy osoby publiczne? Wiemy, w jakich kampaniach reklamowych występują, ale czy rzeczywiście używają reklamowanych produktów? Jeżeli nie, to co znajdziemy w toaletkach gwiazd? Do jakich perfum mają sentyment? Dziś postaramy się uchylić rąbka tajemnicy.

PERFUMY NA PREZENT - JAK TRAFIĆ Z PREZENTEM ŚWIĄTECZNYM?
0 komentarze
227 odsłony

Prezenty świąteczne to temat-rzeka. Czy wiecie, że na liście najchętniej kupowanych prezentów co roku widnieją perfumy? To dość zaskakujące biorąc pod uwagę, jak trudno jest dobrać zapach do preferencji obdarowywanej osoby. Jeżeli chcecie dowiedzieć się w jaki sposób dobierać zapachy, aby zwiększyć szansę trafienia w odpowiedni produkt to zapraszamy Was do przeczytania artykułu.

MĘSKIE ZAPACHY CHANEL - TOP 3
0 komentarze
251 odsłony

Pierwsze skojarzenia z marką Chanel? Klasa, szyk, nonszalancja, powaga, zatracenie, historia. Nie ma w zapachach Chanel nic radosnego, jest za to sporo melancholii, chodzenia własnymi ścieżkami i mocnych aromatów. Dziś opowiadamy o trzech najciekawszych zapachach męskich z kolekcji Chanel, które polecilibyśmy przyjacielowi.

PERFUMY DLA MŁODEJ DZIEWCZYNY – JAKI ZAPACH DLA NASTOLATKI
0 komentarze
194 odsłony

Perfumy odgrywają bardzo istotną rolę w życiu każdej kobiety, także tej młodej. Mają one sprawiać, że kobieta czuje się bardziej pewna siebie, a woń podkreśla jej naturalną osobowość. Jeżeli stoimy przed wyborem pomocy młodej dziewczynie w wyborze odpowiedniego zapachu dla niej, powinniśmy zastosować się do kilku zasad.

CZY PERFUMY MOGĄ SIĘ PRZETERMINOWAĆ?
0 komentarze
154 odsłony

Wydawać by się mogło, że perfumy są jednymi z tych kosmetyków, które się nie psują. Zamknięte w szczelnym flakoniku, bez dostępu do powietrza, używane przez długi okres czasu powinny zachowywać swoje właściwości. Okazuje się, że perfumy również mogą się psuć i przeterminować. W dzisiejszym wpisie omawiamy najczęstsze czynniki, które wpływają na psucie się perfum oraz podpowiadamy co zrobić, aby przedłużyć ich trwałość na skórze.