Porady

NUTY LEŚNE W PERFUMACH
0 komentarze
1 odsłony

Zapachy natury działają na nas kojąco. Są znajome, bliskie, naturalne dla naszych zmysłów. Szukamy ich wokół siebie nieświadomie i gdy tylko poczujemy świeżość powietrza, zapach kwitnących kwiatów czy ściółki leśnej, nasze zmysły mobilizują się do czerpania z tego aromatu maksimum przyjemności.

JESIENNE PERFUMY MĘSKIE
0 komentarze
60 odsłony

Aura zmieniła się niepostrzeżenie w deszczową i chłodną jesień. Z dnia na dzień potrzebowaliśmy ciepłych swetrów i kurtek oraz porządnych butów. Nagle garderoba stała się dwa razy większa, bo wakacyjne ubrania wciąż nie zostały schowane z nadzieją, że jeszcze kilka ciepłych dni pięknej polskiej jesieni czeka na nas w najbliższym czasie.

JESIENNE PERFUMY DAMSKIE
0 komentarze
121 odsłony

Jesień niesie ze sobą zupełnie nowe możliwości zapachowe. Otula nas chłodem, wilgotnym powietrzem, mrozem wyczuwalnym w zapachu poranka, ale też gorącą herbatą, krótszym dniem, długimi wieczorami i ogólnym spowolnieniem tak bardzo potrzebnym po intensywnym okresie lata. Tym razem przedstawimy Wam pięć zapachów, które doskonale współgrają z jesienną aurą i będą pasowały do tej najbardziej kolorowej z pór roku.

MĘSKIE PERFUMY O NIETYPOWYCH OPAKOWANIACH
0 komentarze
35 odsłony

Producenci perfum walczą o zainteresowanie klientów nie tylko świetnie skomponowanymi zapachami, ale też opakowaniem zapadającym w pamięć i opowieścią, która tworzy w głowie kupującego konkretne obrazy. To zestaw cech, które posiada każdy ceniony zapach, a w dzisiejszym tekście skupimy się na drugim aspekcie, czyli nietypowym opakowaniu. Oto nasze zestawienie męskich perfum, których flakony są małymi dziełami sztuki.

WODA TOALETOWA A PERFUMOWANA – CZYM SIĘ RÓŻNIĄ
0 komentarze
46 odsłony

Pytanie czym różni się woda toaletowa od perfumowanej, może wydawać się banalne, ale czy na pewno takim jest? W poniższym tekście chcemy w prosty sposób wyjaśnić Ci te różnice. Zapraszamy do lektury!

PERFUMY DAMSKIE Z NUTAMI RÓŻY
0 komentarze
57 odsłony

Róża nazywana jest królową kwiatów. Kwitnie krótko, ale intensywnie mieniąc się nieskończoną liczbą barw. Zachwycali się nią dawni władcy, dbali o nią świetnie wyszkoleni ogrodnicy i upodobali ją sobie perfumiarze opierający na jej zapachu swoje kompozycje zapachowe. Dziś przedstawiamy pięć perfum, w których nuta róży jest mocno wyczuwalna.

DAMSKIE PERFUMY O ZACHWYCAJĄCYCH OPAKOWANIACH
0 komentarze
86 odsłony

Buteleczki, które na nowo rozpalają potrzebę posiadania kolejnych perfum to często strzał w dziesiątkę. Ukazują zapach w formie namacalnej tworząc do niego historię lub podkreślając tę opowiadaną przez kompozycję. Niewielu jest producentów perfum, którzy pozwalają sobie na ekstrawagancję w tworzeniu zewnętrznych opakowań, jednak te kilka perfum prezentowanych poniżej znacie na pewno i co więcej - prawdopodobnie lubicie zapachy, które w sobie kryją.

ALDEHYDY - JAKĄ ROLĘ PEŁNIĄ W PERFUMACH?
0 komentarze
81 odsłony

Perfumy to nie tylko piękne aromaty, odpowiednie skojarzenia i dopracowane opakowanie. To przede wszystkim perfekcyjny skład chemiczny, który przewiduje zachodzące na w substancji i na skórze reakcje i potrafi ustabilizować zapach perfum. Od kiedy mamy możliwość dogłębnego badania składu perfum i tworzenia ich od podstaw nie tylko na bazie olejków, ale też świadomych reakcji chemicznych to nasze możliwości poszerzyły się ogromnie! Dziś opowiemy o aldehydach, które są odpowiedzialne na wyjątkowość najsłynniejszego zapachu na świecie.

RANKING PERFUM MĘSKICH 2020
0 komentarze
2940 odsłony

W 2020 roku królują wielkie domy mody i zapachy, które dobrze już znamy. Nowości zostały odstawione na dalszy tor, a najchętniej wybieranymi perfumami stały się butelki pełne klasycznych aromatów. Potrzeba wracania do tego, co dobrze znane, bezpieczne i stałe jest w tym roku wyjątkowo mocna i przejawia się nie tylko w codziennym zachowaniu, ale też w wyborach zakupowych. Opowiadamy dzisiaj o pięciu zapachach podbijających świat o wielu lat, a wyjątkowo aktualnych o obecnym czasie. 

PERFUMY NA ZIMĘ – RANKING NAJPIĘKNIEJSZYCH ZAPACHÓW DAMSKICH
0 komentarze
452 odsłony

Każdy miłośniczka perfum wie, że inne zapachy nosi się na skórze wiosną i latem, a inne jesienią oraz zimą. Koniecznie zapoznaj się z naszym subiektywnym rankingiem najlepszych perfum damskich na zimę!