perfumy damskie Tom Ford

Jeżeli poszukujesz zapachów, które pomogą Ci przełamać rutynę i nadadzą Twoim kreacjom niepowtarzalnego wyrazu, zapoznaj się z propozycjami perfum Toma Forda. Te niespotykane, często szokujące propozycje pozwolą dodać charakteru każdej stylizacji i z pewnością nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Tom Ford – marka

Tom Ford przez wielu uważany jest za jedną z ważniejszych postaci świata mody. Swoją karierę rozpoczynał jako student historii sztuki, następnie architektury, aby wreszcie móc skupić się w pełni na modzie. W latach 90. Nawiązał współpracę z domem mody Gucci, gdzie finalnie został dyrektorem kreatywnym. W 2004 roku postanowił rozpocząć tworzenie marki opatrzonej własnym nazwiskiem, gdzie bezwstydnie łamał stereotypy, tworząc nowe nurty w modzie.

Tom Ford – perfumy damskie

Pierwszy zapach Toma Forda miał swoją premierę w 2006 roku. Black Orchid stanowiło odzwierciedlenie charakteru projektanta w postaci zapachu. Bogaty w orientalne nuty szyprowe szybko znalazł miłośniczki na całym świecie, a oryginalne podejście Toma Forda do perfumiarstwa przysporzyło mu wielu wielbicieli.

Perfumy Toma Forda mają na celu obnażenie sensualności, podkreślenie seksualności i dodatnie pikanterii do każdej stylizacji. Nietuzinkowe podejście do kompozycji zapachowych sprawiło, że coraz częściej zapachy dedykowane kobietom lub mężczyznom były używane przez nich naprzemiennie. Skłoniło to markę do wydania perfum unisex Tobacco Vanille, które były przełomowe i odnalazły grono miłośników zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn.

Jakie perfumy wybrać?

Chcąc wybrać zapach dla siebie, powinniśmy nieco poeksperymentować, aby odnaleźć nuty, które najlepiej zgrywają się z naszym ciałem. Następnie warto zastanowić się, do jakiej okazji powinien pasować. Jeżeli jesteś pewną siebie kobietą, która nie boi się manifestować za pomocą perfum swojej sensualności, perfumy Toma Forda mogą okazać się świetnym wyborem.

Zapachy Toma Forda znane są na całym świecie ze swoich wyrazistych, wręcz ostrych kompozycji. Są to perfumy z rodzaju tych zapadających na długo w pamięć. To właśnie intensywna natura perfum damskich Toma Forda sprawiła, że zaczęli po nie sięgać również mężczyźni. Czy widziałaś już francuskie perfumy?