Michael Kors perfumy damskie

Michael Kors perfumy damskie uwodzą i zapadają w pamięć na długo. Jeżeli chcesz pięknie pachnieć i atrakcyjnie się prezentować postaw na zapachy tej marki. Przez wiele lat Michael Kors był projektantem luksusowej marki Celine. Od 2003 tworzy kolekcje pod własnym nazwiskiem.

Michael Kors – firma

Michael Kors rozpoczął swoją historię z modą, projektując suknię ślubną dla własnej mamy. W ten sposób odkrył swoją prawdziwą pasję. Od małego lubił oglądać magazyny modowe i chodzić z mamą na zakupy. Już w latach siedemdziesiątych jego linia ubrań damskich była sprzedawana w nowojorskich luksusuowych butikach. Jego marka miała się bardzo dobrze i notowała dobre wyniki sprzedaży. Jednak nieoczekiwanie na początku lat dziewięćdziesiątych Michael Kors ogłosił bankructwo.

Projektant już po kliku latach powrócił, otwierając nowa linię odzieżową. Obecnie jego torebki, zegarki oraz perfumy są obiektem westchnień wielu kobiet na całym świecie. 

Michael Kors – perfumy damskie

Michael Kors jest powszechnie znany z produkcji wysokiej jakości zegarków i torebek. Jednak firma zajmuje się także produkcją perfum damskich oraz męskich. Jedne z pierwszych perfum stworzył dla marki wysokiej klasy perfumiarz Harry Fremont. Zapachy tworzyły dla niego również inne czołowe gwiazdy tej branży: Christophe Laudamiel, Loc Dong, Jean-Marc Chaillan, Bruno Jovanovic, Olivier Gillotin, Christopher Raynaud, Steve Demercado, Laurent Le Guernec, Alain Alchenberger, Honorine Blanc i Aurelien Guichard.

Michael Kors perfumy damskie cechuje wysoka jakość, klasa i ponadczasowość. Pośród produktów tej marki każda kobieta znajdzie idealny zapach dla siebie. Perfumy damskie Michael Kors Sexy Amber to jedna z najczęściej kupowanych propozycji tej marki. Kompozycja zapachowa dedykowana jest odważnym i niezależnym kobietom. Znajdziesz w niej akordy bursztynu, drzewa sandałowego i białych kwiatów.

Michael Kors – jakie perfumy wybrać?

Michael Kors perfumy damskie to gwarancja trwałości. Produkty te pozwolą każdej kobiecie odkryć w sobie pewność siebie, charyzmę i klasę. Będą idealnie komponowały się z wieczorowymi kreacjami, a nieco subtelniejsze zapachy podkreślą również codzienne stylizacje. Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Markę cechuje oryginalność, elegancja i klasa sama w sobie. Takie również są perfumy Michael Kors. W ofercie firmy znajduje się wiele zróżnicowanych zapachów damskich, tak, aby każda kobieta znalazła tu coś dla siebie. Michael Kors perfumy damskie skradły serca wielu kobiet i mężczyzn na całym świecie.

Internauci szukali również: kors perfumy, michael kors perfume, michael kors perfumy, michael kors perfumy damskie, perfum michael kors, perfumy michael kors, zamiennik, odpowiednik, korse, michael kors gwarancja torebki, michael kors.