Jo Malone perfumy damskie

Jo Malone jest marką, która w nowoczesny sposób podchodzi do świata perfum. Każdy zapach jest wyjątkowy. Produkty Jo Malone pokochają szczególnie te osoby, które lubują się w minimalizmie. Co ciekawe, firma wyróżnia się od konkurencji dzięki swojej filozofii polegającej na tzw. Fragrance Combining. Dzięki niej możesz łączyć różne zapachy Jo Molone w swoją własną i niepowtarzalną kompozycję. Nikt inny nie będzie miał takiego zapachu jak Ty!

Jo Malone – firma

Jo Malone jest brytyjską marką, która specjalizuje się w tworzeniu ekstrawaganckich perfum i kosmetyków do pielęgnacji ciała. Założycielką marki jest Jo Malone, a sama firma powstała w 1994 roku. Początkowo firma funkcjonowała jako perfumeria niszowa, jednak zapachy szybko pokochało większe grono kobiet. Filozofią marki jest tworzenie takich produktów, które będą celebrować prostą i wyrafinowaną elegancję. Wszystkie kompozycje są zaprojektowane tak, aby można je było nosić jako gotową kompozycję zapachową, a także miksować perfumy i tworzyć w ten sposób własny świat zapachów. Obecnie w ofercie marki znajduje się 27 nut zapachowych, co pozwala na stworzenie ponad 400 konfiguracji zapachowych!

Jo Malone – perfumy damskie

Jo Malone perfumy damskie zostały stworzone we współpracy z mistrzami perfumiarstwa cenionymi na całym świecie. Produkty zostały skomponowane z udziałem najlepszej jakości składników. Kompozycje zapachowe inspirowane są światem mody, sztuki i historii. Zapachy Jo Malone powstają z ogromną dbałością o każdy szczegół, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowniczek.

Jo Malone w młodości pracowała w kwiaciarni, dlatego tez bardzo dobrze zna roślinne nuty zapachowe. Bez wątpienia są one wyczuwalne w większości produktów tej marki. Jednak można w nich wyczuć także owocowe, drzewne czy korzenne aromaty, a także mydlane tony.

Honey & Croccus – Jo Malone to kompozycja zapachowa przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zyskała wielu miłośników ze względu na swoją niecodzienną kompozycję zapachową. Perfumy są złożone z takich nut jak miód, szafran, mleko migdałowe i lawenda.Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Jo Malone perfumy damskie – jakie wybrać?

Jo Malone perfumy damskie to wyjątkowe kompozycje przygotowane przez wysokiej klasy mistrzów perfumiarstwa. Jedynie sięgając po produkty stworzone przez profesjonalistów, masz gwarancje, że twoje perfumy będzie cechowała wysoka trwałość i szlachetny zapach. Z tego względu Jo Malone perfumy damskie powinny zagościć również na Twojej półce!