Perfumowy blog

Męskie perfumy na wiosnę - sezon 2020
0 komentarze
20 odsłony
Porady

Wiosna spędzona na home office sprawia, że musimy zweryfikować wszystkie dotychczasowe przyzwyczajenia. Wśród nich jest jedno szczególnie popularne, które dzisiaj może stać się powodem frustracji i ogólnego rozgoryczenia. Chodzi o brak rozróżnienia pomiędzy pracą, a czasem wolnym. Będąc w biurze łatwo oddzielić strefę biznesową od prywatnej. Gdy wszystko przenosimy do domu zdecydowanie trudniej zmobilizować się do działania, ale też powiedzieć sobie “dość”. 

Damskie perfumy idealne na home office
0 komentarze
59 odsłony
Porady

Home office stało się dla wielu osób nową codziennością. Po pierwszych dniach spędzonych w nieładzie i bez planu nadszedł moment uporządkowania życia tak, aby nie wypaść z rytmu. Dres zastąpiliśmy casualowymi ubraniami wyjściowymi, wyznaczyliśmy konkretne godziny pracy, na twarzy pojawił się lekki makijaż, a codzienny zapach zmieniliśmy na bardziej kojący i lekki niż ten, którego używa się do biura. Dziś prezentujemy 3 świeże zapachy doskonałe na home office.

Lukrecja - właściwości, zastosowanie i działanie
0 komentarze
86 odsłony
Porady

Ogólnopolskie zarządzenia związane z pandemią koronawirusa (czyli wirusa COVID-19) to czas, w którym zaczynamy przeglądać domowe apteczki, organizować zapasy i czytać na temat składników zwiększających odporność. Nie bez powodu wspominamy o tym w kolejnym artykule na blogu! Część perfum zawiera w swoich składach aromaty i substancje uznawane za antyoksydanty, mające silne działanie przeciwzapalne. Jedną z takich substancji jest lukrecja, o której dzisiaj opowiemy kilka słów w kontekście perfumiarstwa.

Wiosenne perfumy dla mężczyzn
0 komentarze
133 odsłony
Porady

Jak pachnie wiosna w męskim wydaniu? Wyobrażamy sobie, że to mieszanka lekkich nut kwiatowych i drzewnych z typowo męskimi nutami zapachowymi. Żeby to sprawdzić zrobiliśmy dla Was przegląd męskich zapachów idealnych na nadchodzące miesiące i dzisiaj prezentujemy nasze TOP 3! Sprawdźcie, czy jest wśród nich Wasz ulubiony zapach?

Damskie perfumy idealne na wiosnę
0 komentarze
424 odsłony
Porady

Wiosna to zmiana. Zmienia się otoczenie - z dnia na dzień pojawiają się pąki, zieleń wybucha wokół, z ziemi zaczynają wyrastać pierwsze niezwykle kolorowe kwiaty. Zmienia się nastawienie - przybywa dnia, nachodzi nas chęć do działania i podejmowania nowych wyzwań. Zmieniają się też potrzeby - chcemy wychodzić, wyrwać się z czterech ścian, w których zamknięci spędziliśmy ostatnie miesiące. Wiosna nastraja też na zmiany w garderobie, kosmetykach i otaczających nas zapachach. Typowo zimowe, mroczne kompozycje odstawiamy na półkę, a do ręki bierzemy lekkie, orzeźwiające mieszanki. Dziś mamy dla Was 3 zapachy, którym warto się przyjrzeć w nadchodzącym czasie.  

Perfumy na dzień kobiet.
0 komentarze
140 odsłony
Porady

Perfumy jako prezent na “Dzień Kobiet” to ogromne wyzwanie. Oczekiwania są wysokie, dlatego warto przygotować się do tego zakupu skrupulatnie. Niewielki flakonik perfum lanych jednego z poniższych zapachów będzie doskonałym prezentem dla kobiet, które lubią testować nowe zapachy. Przedstawiamy trzy pewniaki zakupowe na Dzień Kobiet.

Mini poradnik dobierania perfum
0 komentarze
233 odsłony
Porady

Zdarza Wam się kupować w pośpiechu? Znamy to doskonale! Biegniecie przez galerię, przypominacie sobie, że w buteleczce perfum została reszta zapachu i postanawiacie wstąpić po kolejną. Stajecie niezdecydowani przed półką i ostatecznie wybieracie to samo, zamiast wypróbować coś nowego. Obiecujecie sobie, że kolejne zakupy będą przemyślane i pozwolą Wam kupić wreszcie nowy zapach. Dziś mamy dla Was mini-poradnik zakupowy na wypadek takich sytuacji. Zapiszcie sobie w głowie te 3 porady, a nawet w pośpiechu uda Wam się kupić wartościowe zapachy.

Typ urody: zima. Jakie perfumy wybrać?
0 komentarze
187 odsłony
Porady

Dobieranie garderoby, makijażu czy perfum na podstawie typu urody to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią podejmować decyzji i wybierać spośród setek tysięcy możliwości. Dziś zajmiemy się typem urody: zima, a więc osobami o dwóch rodzajach urody: południowych pięknościach lub buzi jak u Królewny Śnieżki.

Typ urody: jesień. Jakie perfumy wybrać?
0 komentarze
178 odsłony
Porady

Wyraziste oczy, jasna skóra w ciepłych odcieniach i włosy w przyjemnych odcieniach brązu wpadających w rudość - to właśnie jesienny typ urody. Jest kojarzony z kobiecością, ale też tajemniczością i mocnym charakterem. Nie bez powodu dla kobiet o tym typie urody poleca się perfumy lane o zapachach korzennych, intensywnych, wręcz ziemistych. Dziś przedstawiamy 3 przykładowe zapachy idealne dla kobiet o ciepłych odcieniach skóry i włosów. 

Perfumy idealne na studniówkę
0 komentarze
170 odsłony
Porady

Kreacje, makijaże, dodatki, idealne buty i partner do tańca - o tym wszystkim myśli się na długo przed okresem studniówkowym. Kwestia odpowiedniego zapachu pojawia się najczęściej dopiero tuż przed wyjściem, gdy okazuje się, że nie mamy perfum odpowiednich na tak wyjątkową okazję. Z pomocą przychodzą perfumy lane, które można zamawiać w niewielkich ilościach nie tylko dla testów, ale też gdy chcemy mieć na półce kilka możliwości zapachowych na różne okazje. Dzisiaj przedstawiamy 3 zapachy idealne na tak Bal Studniówkowy!