Perfumowy blog

MĘSKIE ZAPACHY CHANEL - TOP 3
0 komentarze
22 odsłony
Porady

Pierwsze skojarzenia z marką Chanel? Klasa, szyk, nonszalancja, powaga, zatracenie, historia. Nie ma w zapachach Chanel nic radosnego, jest za to sporo melancholii, chodzenia własnymi ścieżkami i mocnych aromatów. Dziś opowiadamy o trzech najciekawszych zapachach męskich z kolekcji Chanel, które polecilibyśmy przyjacielowi.

PERFUMY DLA MŁODEJ DZIEWCZYNY – JAKI ZAPACH DLA NASTOLATKI
0 komentarze
30 odsłony
Porady

Perfumy odgrywają bardzo istotną rolę w życiu każdej kobiety, także tej młodej. Mają one sprawiać, że kobieta czuje się bardziej pewna siebie, a woń podkreśla jej naturalną osobowość. Jeżeli stoimy przed wyborem pomocy młodej dziewczynie w wyborze odpowiedniego zapachu dla niej, powinniśmy zastosować się do kilku zasad.

CZY PERFUMY MOGĄ SIĘ PRZETERMINOWAĆ?
0 komentarze
29 odsłony
Porady

Wydawać by się mogło, że perfumy są jednymi z tych kosmetyków, które się nie psują. Zamknięte w szczelnym flakoniku, bez dostępu do powietrza, używane przez długi okres czasu powinny zachowywać swoje właściwości. Okazuje się, że perfumy również mogą się psuć i przeterminować. W dzisiejszym wpisie omawiamy najczęstsze czynniki, które wpływają na psucie się perfum oraz podpowiadamy co zrobić, aby przedłużyć ich trwałość na skórze.

Pierwsze damskie perfumy znanych domów mody
0 komentarze
23 odsłony
Porady

Jak zaczynali najwięksi? To pytanie, które pojawia się obowiązkowo przy okazji rozważań biznesowych w różnych dziedzinach. W perfumiarstwie jest łatwiej - doskonałe zapachy nie ulegają trendom, są ponadczasowe, nie wymagają dostosowywania się do zmian technologicznych czy pędu świata. Dziś przedstawiamy cztery zapachy znanych domów mody, które otworzyły im drogę do świata perfum.

DAMSKIE ZAPACHY DIOR - TOP 5
0 komentarze
53 odsłony
Porady

Jeden dom mody jest w stanie stworzyć niezliczoną ilość perfum w kilku różnych kolekcjach. Na przestrzeni wielu lat działalności takiej marki zbiera się spora grupa zapachów. Jak wybrać ten, który cieszy się największym uznaniem? Dziś pierwszy z cyklu artykułów zestawiających ze sobą perfumy tej samej marki. Na pierwszy ogień idą: perfumy damskie Dior.

RÓŻE W PERFUMIARSTWIE
0 komentarze
32 odsłony
Porady

Zapach róży zna każdy. Upajamy się nim późną wiosną, kiedy gęsto zaczynają kwitnąć pąki. Czas kwitnienia róży trwa stosunkowo krótko, więc chcemy nacieszyć się nim na zapas, zatrzymać ten najpiękniejszy czas w roku zwiastujący rychłe lato. Twórcy perfum również próbują złapać ulotność zapachu róży i skomponować go tak, aby przypominał nam wyłącznie piękne chwile.

JAKIE PERFUMY WARTO KUPIĆ NA BLACK FRIDAY?
0 komentarze
165 odsłony
Porady

Black Friday to coroczne wielkie święto wyprzedaży, w czasie którego można kupić potrzebne rzeczy w dużo niższych cenach. Rabaty dotyczą prawie wszystkich branż, dlatego koszyk zakupowy może okazać się spory! Warto wcześniej zastanowić się, co kupić, aby w dniu wszechobecnych promocji nie podjąć pochopnych decyzji. Dziś przedstawiamy Wam trzy zapachy męskie i trzy zapachy damskie, na które warto polować w czasie Black Friday.

NAJLEPSZE PERFUMY GWIAZD. TE ZAPACHY CIĘ ZASKOCZĄ!
0 komentarze
120 odsłony
Porady

Celebryci często decydują się na wypuszczenie perfum pod swoim nazwiskiem. To bardzo dobry pomysł, ponieważ fani z chęcią kupują zapach swojej ulubionej piosenkarki czy aktora. W dzisiejszym wpisie przedstawimy najlepsze perfumy gwiazd! Ich piękne kompozycje zapachowe mogą Cię pozytywnie zaskoczyć!

PERFUMY DAMSKIE Z PIEPRZEM – POZNAJ NAJPIĘKNIEJSZE ZAPACHY
0 komentarze
127 odsłony
Porady

Pieprz potrafi nadać niecodziennego charakteru Twoim perfumom. W takim razie, jakie perfumy z nutą pieprzu wybrać? W tym wpisie chcemy bliżej przyjrzeć się damskim perfumom z pieprzem, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję.

NUTY LEŚNE W PERFUMACH
0 komentarze
65 odsłony
Porady

Zapachy natury działają na nas kojąco. Są znajome, bliskie, naturalne dla naszych zmysłów. Szukamy ich wokół siebie nieświadomie i gdy tylko poczujemy świeżość powietrza, zapach kwitnących kwiatów czy ściółki leśnej, nasze zmysły mobilizują się do czerpania z tego aromatu maksimum przyjemności.