Perfumy w kształcie diamentu

Wydawać by się mogło, że flakony to tylko opakowanie dla zapachu, że nie są one w ogóle istotne. Jednak to nieprawda. Już w starożytności zaczęto przywiązywać ogromną uwagę do tego, w jakich naczyniach przechowywano pachnące substancje. W czasach renesansu tworzono przepiękne flakony ze szkła dmuchanego z którego słynęła Wenecja i które same w sobie były traktowane już jako dzieło sztuki.

Perfumy dla kobiet w kształcie diamentów

W świecie perfum bez wątpienia najważniejszy jest sam zapach – nie podlega to żadnym wątpliwościom. Czasami, dla niektórych istotne jest jeszcze to, jaka marka stoi za daną kompozycją, jaka historia towarzyszyła jej wykreowaniu bądź to, co było główną inspiracją dla perfumiarza podczas przygotowywania komponentów danego zapachu.

Jest jednak jeszcze jedna dodatkowa kwestia, o której wpływie mało kto myśli, a w rzeczywistości ma ona ogromne znaczenie podczas wybierania przez nas perfum. O czym mowa? Oczywiście o kształtach flakonów, w których zamykane są nasze ulubione perfumy.

W dzisiejszych czasach marki perfumeryjne starają się o to, by flakony idealnie odzwierciedlały charakter i klimat perfum. Czasami jednak marki idą o krok dalej, i to właśnie sam flakon i kampania reklamowa wzbudzają największe zainteresowanie i prowokują dyskusje na ich temat. Świetnym przykładem będą tu perfumy w kształcie diamentów, które znane są dzięki temu, że przypominają najszlachetniejszy kamień na świecie. W ten oto sposób uchodzą za luksusowe i prestiżowe. A jakie to zapachy?

Paco Rabanne Lady Million

Woda perfumowana w kształcie diamentu Paco Rabanne Lady Million to charyzmatyczny i olśniewający zapach, który sprawi, że będziesz uwodzicielska i niezwykle zmysłowa w każdych warunkach. Zostań Lady Million, olśniewaj luksusową elegancją i zdobywaj podziw otoczenia. Zapach przeznaczony dla dominujących kobiet z ognistym temperamentem. Tematyczny flakon ma postać diamentu, który idealnie uzupełnia zapach dla mężczyzn w formie sztabki złota. W tej serii powstały jeszcze zapachy Lady Million Privé oraz Lady Million Lucky.

Montblanc Lady Emblem

Woda perfumowana Montblanc Lady Emblem to czysto kobiecy zapach, dzięki któremu zostaniesz zauważona w każdym towarzystwie. Te perfumy w kształcie diamentu, to słodko owocowy zapach dla zmysłowej kobiety do używania na co dzień.

Lancôme La Nuit Trésor À La Folie

Damska woda perfumowana Lancôme La Nuit Trésor À La Folie to interpretacja miłości, która jest intensywna i absolutna, ale jednocześnie potrafi się poddać i pozwolić odejść. Woda perfumowana oczaruje Twoje zmysły ponętnymi akordami ognistej damasceńskiej róży, ułożonej w bukiecie z jaśminem i piwonią. Słodko nieodparty aromat wanilii łączy się z wonią płonącego drewna, a całą kompozycję uzupełniają nuty paczuli, bursztynu i piżma. Te perfumy w kształcie diamentu przeznaczone są dla odważnych i namiętnych kobiet, które chcą podkreślić wyjątkowość sytuacji intensywnym zapachem.