Perfumy w kształcie serca

Wydawać by się mogło, że flakony to tylko opakowanie dla zapachu, że nie są one w ogóle istotne. Jednak to nieprawda. Już w starożytności zaczęto przywiązywać ogromną uwagę do tego, w jakich naczyniach przechowywano pachnące substancje. W czasach renesansu tworzono przepiękne flakony ze szkła dmuchanego z którego słynęła Wenecja i które same w sobie były traktowane już jako dzieło sztuki.

Perfumy dla kobiet w serca

W świecie perfum bez wątpienia najważniejszy jest sam zapach – nie podlega to żadnym wątpliwościom. Czasami, dla niektórych istotne jest jeszcze to, jaka marka stoi za daną kompozycją, jaka historia towarzyszyła jej wykreowaniu bądź to, co było główną inspiracją dla perfumiarza podczas przygotowywania komponentów danego zapachu.

Jest jednak jeszcze jedna dodatkowa kwestia, o której wpływie mało kto myśli, a w rzeczywistości ma ona ogromne znaczenie podczas wybierania przez nas perfum. O czym mowa? Oczywiście o kształtach flakonów, w których zamykane są nasze ulubione perfumy.

W dzisiejszych czasach marki perfumeryjne starają się o to, by flakony idealnie odzwierciedlały charakter i klimat perfum. Czasami jednak marki idą o krok dalej, i to właśnie sam flakon i kampania reklamowa wzbudzają największe zainteresowanie i prowokują dyskusje na ich temat. Świetnym przykładem będą tu perfumy w kształcie serca, które są znane dzięki temu, że przypominają jeden z najbardziej rozpoznawanych symboli miłości. Dzięki temu uchodzą za romantyczne, namiętne i pełne pasji. A jakie to zapachy?

DKNY My NY

Poczuj klimat wielkiego miasta w środku lata. Woda perfumowana dla kobiet w kształcie serca DKNY My NY i jej owocowe, lekko słodkawe nuty z odrobiną pikanterii przeniosą cię na tętniące życiem ulice Nowego Jorku. To idealny zapach dla nowoczesnej, a zarazem subtelnej kobiety chcącej podkreślić swoją subtelną naturę.

Oryginalny flakon w kształcie serca symbolizuje centrum miasta, łączy w sobie delikatność i nowoczesność. Już pierwsze akordy kompozycji zaintrygują cię połączeniem intensywnie zielonego zapachu galbanum z nutką pikanterii różowego pieprzu i słodkością soczystej maliny. Niezwykły charakter zapachu tworzy kwiatowe serce, w którym rozkwitają intensywnie kobiece akordy upojnego jaśminu, korzenia irysa i frezji. Głębia zapachu oczaruje cię słodkością piżma i wanilii, która perfekcyjnie łączy się ze szlachetnymi nutami bursztynu i paczuli.

Diesel Loverdose Tattoo

Urzeknij mężczyzn miłością. Woda perfumowana dla kobiet w kształcie serca Diesel Loverdose to oszałamiający, kwiatowo-korzenny koktajl, któremu nikt nie może się oprzeć. Jedna z jego ingrediencji to składnik stymulujący część mózgu odpowiedzialną za pożądanie. Jednak posługuj się tą bronią ostrożnie – kto ulegnie, ulegnie już na zawsze.

Flakon zapachu Diesel Loverdose w kuszącym fioletowym odcieniu przypomina diament w kształcie serca przepleciony strzałą, a tym samym doskonale potwierdza historię tego zmysłowego zapachu.

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, diesel loverdose tattoo perfume, dkny serduszko.