Kenzo perfumy męskie

Kenzo perfumy męskie to propozycja dla odważnych mężczyzn, którzy mają swoje zdanie i lubią piękne, oryginalne perfumy. W swojej ofercie marka posiada także ubrania oraz akcesoria. Kenzo znajduje się obecnie w czołówce najbardziej luksusowych domów mody na świecie. Projekty tej firmy są bardzo często noszone przez wiele gwiazd światowego formatu.

Kenzo - firma

Założycielem marki jest Kenzo Takada, a sama firma powstała w 1964 roku. Przedsiębiorstwo początkowo funkcjonowało pod nazwą Jungle Jup. Projektant zasłynął z tego, że połączył japońskie motywy z europejską modą, co na początku lat 60-tych było dużym wydarzeniem w świecie mody.

Kenzo Takada od najmłodszych lat fascynował się modą. Zrezygnował nawet ze studiowania poezji i literatury na Uniwersytecie w Kobe, aby w całości poświecić się projektowaniu. W ten sposób otworzył sobie drzwi do nowego świata i rozpoczął naukę w Bunka Fashion College w Tokio. Po ukończeniu studiów wyjechał do Paryża, aby tam dalej rozwijać się i podbijać tamtejszy świat mody. Pierwszy debiut projektanta datuje się na 1971 rok. Kenzo Takada zapisał się w historii jako autor odważnych, pełnych przepychu pokazów mody, które odbywały się np. w cyrku.  

Obecnie siedziba Kenzo znajduje się w Paryżu, gdzie produkuje się odzież, perfumy i akcesoria. W 1998 roku marka dołączyła do francuskiej grupy dóbr luksusowych LVMH. Pierwszy butik Kenzo swoim stylem przypominał las deszczowy. Motyw ten można w dalszym ciągu zobaczyć na niektórych ubraniach marki.

Kenzo – perfumy męskie

Kenzo Takada jest prawdziwym mistrzem projektowania mody, a także zapachów. Spod jego rąk wychodzą projekty, które zachwycają ludzi na całym świecie. Nie można odmówić mu wielkiej intuicji i wyobraźni. Charakteryzuje go również swoboda i uczucie wolności czego dowodem są liczne jego kolekcje. Lubi tworzyć unikatowe kompozycje zapachowe, które łamią wszelkie kanony, są odkrywcze i bezkompromisowe. Wyjątkowy styl projektów marki Kenzo sprawia, że mężczyźni na całym świecie zakochują się w perfumach Kenzo od pierwszego powąchania.

Kenzo perfumy męskie mają za zadanie dodawać energii, odwagi oraz pogody ducha. Dedykowane są mężczyznom, którzy lubią wyróżniać się z tłumu. Kenzo perfumy męskie powinny przypaść do gustu Panom ceniącym sobie podążanie własną ścieżką. Do kultowych zapachów męskich tej marki należą m.in.: Kenzo – Homme, Kenzo – Power Man, Kenzo – Jungle Man.

Kenzo – jakie perfumy wybrać?

Kenzo perfumy męskie to zapachy, które zostaną z Tobą przez cały dzień. Profesjonaliści pieczołowicie pracują nad każdą kompozycją zapachową. Ich wiedza i doświadczenie umożliwiają tworzenie oryginalnych zapachów, które jednocześnie odznaczają się wysoką trwałością. Czy widziałeś już francuskie perfumy męskie?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, kenza chanel, kenza kontakt, kenzo dla mężczyzn, kenzo męskie, kenzo męskie perfumy, kenzo perfumy męskie, kenzo power homme, perfumy kenzo męskie, perfumy męskie kenzo.