perfumy damskie Prada

Szukasz luksusowych perfum, które będą dopełnieniem każdej Twojej stylizacji? Chcesz postawić na unikatowy zapach, który kojarzy się z elegancją, szykiem i przepychem? Ekskluzywne zapachy Prada, których kompozycje opierają się na świeżych aromatach kwiatu pomarańczy, fiołka czy irysa stanowią uosobienie ideologii domu mody Prada, który od wielu lat wyznacza trendy w świecie mody.

Prada – marka

Prada jest włoską marką modową, która została założona przez Mario Prade w 1913 roku. Początkowo zajmowała się tylko wyrobami skórzanymi, stawiając na jakość i trwałość. Torby, walizki oraz kufry ze skóry były flagowymi produktami, które stopniowo wyrabiały renomę firmy. Wszystko zmieniło się blisko 50 lat później, kiedy kierownictwo nad domem mody przejęła wnuczka Mario – Miuccia Prada. Nadała ona zupełnie inny kierunek rozwijającej się firmie, rozszerzając ofertę o projekty ubrań i sprawiając, że była ona bardziej ogólnodostępna.

Zmiana nurtu i ideologii pociągnęła za sobą wiele innych modyfikacji, w tym rozszerzanie firmy o wiele innych produktów. W ten sposób, w 1990 roku, Miuccia Prada wydała pierwsze zapachy sygnowane logotypem marki. Perfumy Prada są takie jak moda promowana przez firmę – szykowne, eleganckie, ale również ponadczasowe i użytkowe.

Prada – perfumy damskie

Perfumy Prada są niebanalną wizją projektantki tego, jaka dorosła, niezależna kobieta powinna być. Przemawia przez nie niezależność oraz złożoność osobowości każdej z nas. W każdej ekskluzywnej buteleczce zapachów Prada odnajdziemy niepowtarzalne kompozycje, które mają niewiele wspólnego ze zwyczajnością i codziennością. Są pełne kontrastów i niepowtarzalnych połączeń zapachowych co ma za zadanie ukazać to, jak złożona jest każda kobieta.

Perfumy Prada są niezwykłe – pełne wdzięku, subtelne i zmysłowe jednocześnie. Zawierają w sobie wiele naturalnych nut i kompozycji, które dodadzą elegancji każdej kobiecie, która po nie sięgnie. Kwiatowe aromaty przeplatają się ze zdecydowanymi owocowymi nutami, czego efektem jest wyrafinowany, urzekający zapach podkreślający osobowość.

Jakie perfumy wybrać?

Wybierając perfumy dla siebie, powinniśmy zwrócić uwagę na to, jak utrzymują się one na skórze. Ze względu na zróżnicowane kompozycje, każdy zapach uwalnia się inaczej, gwarantując niepowtarzalne doznania. Perfumy Prada będą idealną propozycją dla kobiet, które chcą otaczać się zapachami, które są jednocześnie klasyczne i uniwersalne, a z drugiej strony niezwykłe i zapadające w pamięć. Idealnie nadadzą się na co dzień, jak i na specjalne okazje. Czy widziałaś już francuskie perfumy damskie?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, perfum prada, perfume prada, perfumy damskie prada, perfumy damskie prada amber, perfumy prada, perfumy prada amber, perfumy prada cena, perfumy prada damskie, perfumy prada milano, perfumy prada prada, prada amber perfumy, prada candy cena, prada milano perfume, prada milano perfumy, prada perfum, prada perfume, prada perfumy, prada perfumy cena, prada perfumy damskie, prada prada perfumy, perfumy milano, prada edp, milano perfumy.