Carolina Herrera perfumy damskie

Carolina Herrera cechuje się nietuzinkową osobowością i takie są również perfumy sygnowane jej nazwiskiem. Urodzona 8 stycznia 1939 roku w Caracas w Wenezueli, córka pilota samolotów i pracownicy fabryki założyła swój własny dom mody, będąc po 40-tce. Zasługiwała na ten sukces, ponieważ w 1970 oraz 1980 roku została okrzyknięta za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie.

Swoim kunsztem udowadnia, że zarówno projektowanie ubrań, jak i zapachów to również dziedzina sztuki. Zamiłowanie do mody zawdzięcza swojej babci, która jako pierwsza wprowadziła ją do tego świata, zabierając na pokaz marki Balenciaga. Było to jak „puszczenie w ruch” pierwszej kostki domina. Mała Carolina od tego czasu zakochała się w modzie i na stałe wpisała ją w część swojego życia. Obecnie jej znakiem rozpoznawczym jest perfekcyjnie wyprasowana biała koszula i zamaszysta spódnica.

Carolina Herrera – ciekawostki domu mody

Cytat: „Tajemniczość to jedna z najważniejszych cech, jakie posiada kobieta. Kobieta, która przypomina otwartą książkę, jest nudna” to czołowe motto domu mody Carolina Herrera. Jego właścicielka pierwszy zapach zaprojektowała 8 lat po założeniu swojej firmy. Nosił nazwę Carolina Herrera by Carolina Herrera i było o nim głośno pośród całego środowiska związanego z branżą perfumeryjną. Charakteryzował się dominującą tuberozą, jaśminem, cywetem, morelą i ylang-ylang w składzie. Kojarzył się z obrazem bogatej i wyrazistej końcówki lat 80-tych w modzie.

Marka domu Mody Carolina Herrera jest znana na całym świecie z uosobienia nowoczesnej elegancji, a jednocześnie swobodnego, niewystudiowanego stylu kobiet na całym świecie. Jej główną inspiracją jest wspaniała energia i kreatywność płynąca z Nowego Yorku. Carolina Herrera perfumy damskie są uwielbiane przez kobiety na całym świecie.

Carolina Herrera – perfumy damskie

Popularność perfum damskich Carolina Herrera przyniosła jej linia Carolina Herrera perfumy 212. Była inspirowana chęcią dopełnienia stylizacji samej autorki. Zapach kojarzy się z przeogromnym, efektownym i zniewalającym bukietem białych kwiatów. Futurystyczne flakony perfum mogą być mylące. Jednak takie połączenie jest kwintesencją marki, która uwielbia czerpać inspiracje z historii i obecnych czasów i łączyć całość w piękne kompozycje.

Znanym i charakterystycznym zapachem jest Carolina Herrera Good Girl. Już na pierwszy rzut oka przyciąga swoim niespotykanym flakonem. Zapach zamknięty jest w „buteleczce” w formie wysokiego, eleganckiego obcasa. Zapach podkreśla złożoną naturę każdej kobiety. Hipnotyzuje nowoczesną elegancją i nieujarzmionym duchem. Jest prawdziwym hitem i ma wiele wiernych fanek.

Carolina Herrera – Jakie perfumy wybrać?

Jeśli chcesz, aby Twoje perfumy długo się utrzymywały, musisz wybrać oryginalne zapachy o odpowiednich kompozycjach. Powinny też podkreślać Twoją osobowość oraz współgrać z Twoim ciałem i osobowością. Fascynującym jest fakt, iż na każdej kobiecie dana kompozycja pachnie lekko inaczej, ale zawsze pięknie.

Posiadanie perfum Carolina Herrera w swojej toaletce to gwarancja trwałości. Produkty te pozwolą każdej kobiecie odkryć w sobie pewność siebie i klasę. Carolina Herrera perfumy damskie dopełnią stylizacje każdej kobiety o silnej osobowości i wyjątkowej charyzmie.  Polecamy również zerknąć na francuskie perfumy damskie. Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, carolina herrera 212 perfumy damskie, carolina herrera perfume, carolina herrera perfumy, carolina herrera perfumy 212, carolina herrera perfumy damskie, herrera carolina perfume, herrera perfumy, perfume carolina herrera, perfumy 212 damskie, gabriela herrera, carolina herrera new perfume.