Perfumy w kształcie pięści

Miałeś okazje przetestować perfumy w kształcie pięści, ale nie pamiętasz, jak się nazywały? Był to z pewnością jeden z zapachów marki Diesel! Włoski projektant Renzo Rossa stworzył firmę, której projekty są pełne odwagi oraz charyzmy. Chociaż początkowo marka była znana jedynie z produkcji jeansów, dzisiaj może pochwalić się również licznymi kolekcjami dla kobiet i mężczyzn oraz pięknymi zapachami.

Perfumy w kształcie pięści ­­– historia marki Diesel

Marka Diesel została założona we Włoszech w 1978 roku. Perfumy w kształcie pięści marki Diesel nie sposób pomylić z zapachami innych marek.  Na flakonach pojawia się często również motyw przewodni firmy, czyli jeans. Produkty Diesel zyskały wiernych miłośników przede wszystkim dzięki zachwycającym kompozycjom zapachowym.

Mimo tego, że perfumy zawierają zazwyczaj niewielką liczbę składników, są mistrzowsko skomponowane, co przekłada się na niepodważalny sukces marki. Pośród zapachów męskich znajdziesz następujące nuty dominujące: kwiatowo-owocowe, orientalno-drzewne, cytrusy, maliny, szałwia, pieprz mech dębowy i piżmo.

Jak pachną perfumy w kształcie pięści?

Marka Diesel specjalizuje się w tworzeniu zapachów dla mężczyzn. W jej ofercie można znaleźć różnorodne produkty dla mężczyzn i kobiet, między innymi: jeansy, kurtki, płaszcze, buty, buty, torebki oraz piękne perfumy.

Produkty marki Diesel zyskały wiernych miłośników przede wszystkim dzięki zachwycającym kompozycjom zapachowym. Co ciekawe, perfumy zawierają zazwyczaj niewielką liczbę składników, są jednak mistrzowsko skomponowane. Każdy zapach Diesel da Ci szansę aby wyróżnić się z tłumu i zachwycić swoją aparycją nowo poznane osoby. Jeśli żyjesz pełnią życia i nie chcesz niczego przeoczyć, zapachy marki Diesel są dla Ciebie stworzone! 

Jakie perfumy męskie wybrać?

Idealne perfumy męskie powinny mieć oryginalną kompozycję zapachową oraz wysoką trwałość. Dzięki temu możesz być spokojny, że zapach nie ulotni się jeszcze zanim dojedziesz do pracy lub na ważne spotkanie. Istotne jest równie, aby perfumy współgrały z Twoją osobowością oraz stylem życia. W sklepie Francuskie perfumy znajdziesz różnorodne kompozycje zapachowe, które uzupełnią wiele stylizacji!

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, diesel pięść.