Dolce Gabbana perfumy męskie

Dolce & Gabbana to jeden z najsławniejszych domów mody o wielkiej renomie. Ich produkty cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Włoscy projektanci tworzą produkty, które doceniają kobiety i mężczyźni na całym świecie. Na co dzień produktów tej marki używają takie gwiazdy jak Johnny Depp czy Madonna. Dolce & Gabbana perfumy męskie to zapachy dla nowoczesnych i odważnych mężczyzn. 

Dolce & Gabbana – firma 

Dolce & Gabbana zostało założone przez dwóch mężczyzn Stefanno Gabbana i Domenico Dolce. Firma narodziła się w 1985 roku we włoskim mieście od lat kojarzonym ze światem mody, czyli Mediolanie. Pierwsze perfumy tej marki powstały w 1992 roku. W następnych latach działalności firma poszerzyła swój asortyment o stroje kąpielowe, kosmetyki oraz bieliznę. 

Dom mody Dolce & Gabbana jest kojarzony przede wszystkim z sycylijską estetyką. W kolekcjach tej marki pojawiają się luksusowe materiały takie jak jedwab, aksamit, a także żakard. W kolorystyce dominują natomiast barwy kremowe, czerwone, pudrowe róże i słoneczne żółcie.  Na przestrzeni lat ambasadorkami marki były piękne kobiety sukcesu np. Monica Belluci, Asahley Graham, Scarlett Johansson.

Dolce & Gabbana – perfumy męskie 

Dolce & Gabbana perfumy męskie zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnych mężczyznach, którzy kochają luksusowe produkty. Wśród propozycji tej marki znajdują się zapachy przeznaczone zarówno na aktywny dzień, jak i miły wieczór. Marka ma w swojej kolekcji wiele interesujących i eleganckich zapachów, które ukryte są w klasycznych i gustownych flakonach. 

Wśród wszystkich zapachów na szczególną uwagę zasługują perfumy Dolce & Gabbana – Dolce & Gabbana. Stworzone dla mężczyzn miłujących tradycję, ale również takich, którzy lubią jednocześnie podążać za duchem czasu. Nutami głowy są: bazylia, geranium, nagietek lekarski, nuty wodne. Serce stanowią otręby, nuty drzew, szałwia, cyprys, lawenda. Natomiast podstawa skrywa piżmo, bursztyn, labdanum, drzewo sandałowe. 

Dolce & Gabbana – jakie perfumy wybrać?

Aby wybrać, piękne perfumy, a także być zadowolonym z ich trwałości należy postawić na te wychodzące z rąk profesjonalistów. Daje to gwarancję wysokiej trwałości oraz najwyższej jakości zapachu. Dobrze dobrane perfumy to takie, które pasują również do osobowości i charakteru użytkownika. Dolce & Gabbana perfumy męskie to kompozycje, w których można się zakochać już od pierwszego powąchania. Przekonaj się na własnej skórze. Zobacz również francuskie perfumy męskie.

Internauci szukali również: dolce gabbana męskie perfumy, perfumy meskie dolce gabbana, zamiennik, odpowiednik, dolce gabbana sport cena, dg one sport.