Davidoff perfumy męskie

Marka Davidoff jest jednym z czołowych producentów perfum męskich oraz damskich na świecie. Trudno uwierzyć, że firma rozpoczęła swoją historię od produkcji wyrobów tytoniowych. Obecnie w ich ofercie znajdziesz takie dobra luksusowe jak: cygara, fajki, koniaki, kawy, galanterię skórzaną, okulary oraz perfumy. 

Davidoff – firma 

Firma Davidoff rozpoczęła działalność w 1946 roku. Jej założycielem był Zino Davidoff. Swoją młodość spędził głównie, przypatrując się pracy ojca w sklepie z tytoniem, a następnie podróżując po Ameryce Południowej. Podczas wojaży po różnych zakątkach świata zaczerpnął wielu inspiracji, z których wykluła się decyzja o założeniu firmy. Marka początkowo zajmowała się produkcją wyrobów tytoniowych. Z biegiem lat firma rozwijała się coraz bardziej oraz stale wprowadzała do swojego asortymentu nowe produkty. Do dzisiaj Zino Davidoff jest opisywany jako obywatel świata oraz mistrz sztuki życia. Możemy się od niego uczyć umiejętności ciągłego wyszukiwania w świecie rzeczy niezwykłych i innowacyjnych. 

Davidoff – perfumy męskie

Davidoff perfumy męskie są lustrzanymi odbiciem niewymuszonej i naturalnej elegancji oraz autentyczności samego Zino Davidoff. Marka w dalszym ciągu tworząc perfumy, stara się kierować filozofią założyciela. Kompozycje zapachowe odznaczają się wysoką jakością, klasą oraz mają na celu zachęcić użytkowania do codziennego delektowania się życiem. 

Pierwszym zapachem, który przyniósł marce niekwestionowany sukces oraz wpisał ją na dobre w świat perfum, był Davidoff Cool Water. Ta kompozycja zapachowa to prawdziwy majstersztyk, ponieważ od początku wprowadzenia jej na rynek (1988 rok), aż do dziś jest liderem wśród perfum męskich. Zapach został stworzony z myślą o silnym, niezależnym i odważnym mężczyźnie. Jest połączeniem elegancji i świeżości. Perfumy zaliczane są to grupy zapachów cytrusowych oraz aromatycznych.

Wielu miłośników zyskał również zapach Davidoff Silver Shadow. Inspiracją do stworzenia tej kompozycji był mężczyzna z ciekawą życiową historią, o mądrych oczach i oryginalnym charakterze. We wnętrzu flakonu znajdziesz następujące nuty zapachowe: liście cynamonu, gorzka pomarańcza, drzewo cedrowe, szafran, paczula, bursztyn, żywica, mech dębowy.

Davidoff – jakie perfumy wybrać?

Unikalna kompozycja perfum nie jest jedynym składnikiem sukcesu. Równie ważna jest ich trwałość. Jeśli zależy Ci zarówno na jednym, jak i drugim powinieneś wybrać perfumy, które zostały stworzone przez renomowaną markę. Perfumy Davidoff tworzone są z wyjątkową dbałością o każdy szczegół. Priorytetem marki jest tworzenie zapachów eleganckich, a zarazem energetycznych.  Zobacz również francuskie perfumy męskie.

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, davidoff zino, davidoff zino perfume, zino davidoff, zino davidoff perfume, zino davidoff perfumy, davidoff męski, davidoff męskie, davidoff perfumy męskie, davidoff perfumy męskie cena, perfumy męskie davidoff.