Mexx perfumy męskie

Firma Mexx została założona w 1970 roku w Holandii. Za powstanie i rozwój firmy odpowiedzialny jest biznesmen i projektant Rattan Chadha. Obecnie produkty Mexx dostępne są w sprzedaży w ponad 55 krajach na świecie. Firma ma swojej ofercie odzież oraz akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także zajmuje się produkcją zapachów. Mexx perfumy męskie charakteryzuje prostota i elegancja. Tworzone są z myślą o ludziach żyjących w dużych miastach.

Mexx – firma

Urodzony w Indiach biznesmen Rattan Chadha założył początkowo dwie firmy, jedną z produktami dla mężczyzn, drugą dla kobiet. Początkowo nazwał je Moustache i Emanuelle. W późniejszym okresie zdecydował się na połączenie obu marek. Tak właśnie powstała nowa firma Mexx. Obecnie jej główne siedziby mieszczą się w Amsterdami oraz Istambule.

Marka Mexx tworzy ubrania, akcesoria i perfumy inspirowane miastem. Ich produkty mają być dopasowane do ludzi żyjących w metropoliach. W ofercie Mexx znajdziesz ubrania i perfumy na co dzień i na wielkie wyjścia. Produkty firmy odznaczają się nowoczesną elegancją oraz są tworzone z wysokiej jakości materiałów.

Mexx – perfumy męskie

Jedną z gałęzi działalności firmy jest tworzenie wyjątkowych perfum męskich. Zapachy komponowane są we współpracy z najlepszymi perfumiarzami, takimi jak Benoist Lapouza czy Nathalie Lorson. Produkty cechuje młodzieńcza energia i wigor. Tworząc swoje produkty, Mexx zwraca uwagę na kwestie związane z ochroną środowiska.

Mexx perfumy męskie przypadną do gustu szczególnie mężczyznom, którzy kochają miejski styl życia. Poczują się w nich najlepiej odważni Panowie, którzy nie boją się nowych wyzwań. Oprócz perfum marka Mexx produkuje również mleczka do ciała, żele pod prysznic czy wody po goleniu. Produkty są zróżnicowane, tak aby każdy mężczyzna znalazł pośród nich coś dla siebie. Jeżeli lubisz chodzić własnymi drogami i jesteś niezależny, Mexx perfumy męskie są dla Ciebie stworzone!

Mexx – jakie perfumy wybrać?

Marka Mexx ma w swojej kolekcji wiele cudownych zapachów dla kobiet oraz mężczyzn. Pośród nich z powodzeniem możesz znaleźć produkty, w których się zakochasz. Perfumy powinny być dopasowane do Twojej osobowości i stylu życia. Dlatego też, jeśli tylko kochasz miejski styl życia, a także masz w sobie pozytywną energię, wybierz perfumy męskie Mexx.

Produkty Mexx tworzone są przez wysokiej klasy perfumiarzy. Z tego względu produkty tej firmy  odznaczają się unikatowymi kompozycjami zapachowymi oraz wysoką trwałością. Czy widziałeś już francuskie perfumy męskie?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, mexx black man cena, mexx czarny męski, mexx polska kolekcja, mexx zapachy męskie, perfumy mexx cena, perfumy mexx męskie, perfumy mexx męskie cena, perfumy męskie mexx.