Francuskie Perfumy Nr 306

Zapach inspirowany Mexx - Man

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Kiss me, czyli zapach pocałunku

Do tanga trzeba dwojga, do pocałunku też. Zmysłowość i subtelność tego głębokiego aktu miłości to duet idealny. Musi mieć odpowiednią oprawę, a tę pomogą stworzyć zapachy wokół. Nasze perfumy inspirowane Mexx Men to czarujący zapach bazujący na wyrazistych nutach drzewnych przełamanych akordami orzeźwiających owoców. Dzięki nim zapach jest obłędny i niesamowity. Pozwala stworzyć aurę tajemniczości, która zniewala. Jest idealny dla mężczyzn młodych, atrakcyjnych i wrażliwych pełnych sensualnej energii. 

Słodkie i intensywne

W odpowiedniku Mexx Men w nucie otwierającej znalazły się mandarynka i bazylia przełamane ananasem. W sercu zapachu znalazły się wyraziste zmysłowe i intensywne paproć i jodła przełamane słodkim geranium oraz jaśminem. Nuta bazowa to mech dębowy, cedr i brzoza. Dzięki nim zamiennik Mexx Men staje się niesamowity i pełen charakteru. To kompozycja dobra dla młodych Panów szukających swojego zapachu.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lawenda, mandarynka, ananas i bazylia

Nuty serca: paproć, jodła, jaśmin i geranium

Nuty bazy: drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr i brzoza.

010120

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)