Francuskie Perfumy Nr 306

Zapach inspirowany Mexx - Man

21,00 zł
Wybierz pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Kiss me, czyli zapach pocałunku

Do tanga trzeba dwojga, do pocałunku też. Zmysłowość i subtelność tego głębokiego aktu miłości to duet idealny. Musi mieć odpowiednią oprawę, a tę pomogą stworzyć zapachy wokół. Nasze perfumy inspirowane Mexx Men to czarujący zapach bazujący na wyrazistych nutach drzewnych przełamanych akordami orzeźwiających owoców. Dzięki nim zapach jest obłędny i niesamowity. Pozwala stworzyć aurę tajemniczości, która zniewala. Jest idealny dla mężczyzn młodych, atrakcyjnych i wrażliwych pełnych sensualnej energii. 

Słodkie i intensywne

W odpowiedniku Mexx Men w nucie otwierającej znalazły się mandarynka i bazylia przełamane ananasem. W sercu zapachu znalazły się wyraziste zmysłowe i intensywne paproć i jodła przełamane słodkim geranium oraz jaśminem. Nuta bazowa to mech dębowy, cedr i brzoza. Dzięki nim zamiennik Mexx Men staje się niesamowity i pełen charakteru. To kompozycja dobra dla młodych Panów szukających swojego zapachu.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lawenda, mandarynka, ananas i bazylia

Nuty serca: paproć, jodła, jaśmin i geranium

Nuty bazy: drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr i brzoza.

020123

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum, chyba że zostały one przechowywane w niewłaściwych warunkach.