DARMOWA DOSTAWA OD 89 ZŁ

Francuskie Perfumy Nr 306

podobne nuty zapachowe: Man

21,00 zł
DARMOWA DOSTAWA Z ORLEN PACZKĄ OD 89 ZŁ
Wybierz pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 89 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Kiss me, czyli zapach pocałunku

Do tanga trzeba dwojga, do pocałunku też. Zmysłowość i subtelność tego głębokiego aktu miłości to duet idealny. Musi mieć odpowiednią oprawę, a tę pomogą stworzyć zapachy wokół. Nasze Francuskie Perfumy Nr 306 to czarujący zapach bazujący na wyrazistych nutach drzewnych przełamanych akordami orzeźwiających owoców. Dzięki nim zapach jest obłędny i niesamowity. Pozwala stworzyć aurę tajemniczości, która zniewala. Jest idealny dla mężczyzn młodych, atrakcyjnych i wrażliwych pełnych sensualnej energii. 

Słodkie i intensywne

W Francuskie Perfumy Nr 306 w nucie otwierającej znalazły się mandarynka i bazylia przełamane ananasem. W sercu zapachu znalazły się wyraziste zmysłowe i intensywne paproć i jodła przełamane słodkim geranium oraz jaśminem. Nuta bazowa to mech dębowy, cedr i brzoza. Dzięki tym nutą staje się niesamowity i pełen charakteru. To kompozycja dobra dla młodych Panów szukających swojego zapachu.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lawenda, mandarynka, ananas i bazylia

Nuty serca: paproć, jodła, jaśmin i geranium

Nuty bazy: drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr i brzoza.

020123

Opis

Typ zapachu
Drzewne
Typ zapachu
Świeże

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Francuskie Perfumy Nr 306