Carolina Herrera perfumy męskie

Dom mody Carolina Herrera oferuje zapachy zarówno damskie, jak i męskie.  Marka stworzona przez projektantkę mody i zarazem właścicielkę firmy jest uznawana za jedną z najbardziej wpływowych pośród amerykańskiego świata mody i branży perfumeryjnej. Projektowanie mody i tworzenie kompozycji zapachowych traktuje jak prawdziwą sztukę i z wielką starannością dba o każdy detal swoich dzieł. Zapewne dlatego są znane na całym świecie i uwielbiane przez miliony ludzi. Za punkt honoru Carolina Herrera wzięła sobie stworzenie męskich perfum, które będą dedykowane nowoczesnym i odważnym gentlemanom. Stworzone zapachy od razu zyskały aprobatę środowiska świata mody oraz wielu mężczyzn.

Carolina Herrera – firma

Chociaż markę Carolina Herrera tworzą silne, charyzmatyczne i kreatywne kobiety, ich intuicja do tworzenia męskich zapachów jest niebywała. Inspirację czerpią z obserwacji stylowych, inspirujących mężczyzn Nowego Yorku. Sama właścicielka wyróżnia kilka punktów przełomowych w jej życiu, które pomogły jej odnieść sukces w świecie mody. Za swoją pierwszą przewodniczkę uznaje swoją babcię, która zaprowadziła ją pierwszy pokaz mody w jej życiu. Było to show przygotowane przez Balenciage.

Jako kolejny kluczowy moment uznaje okres swojego drugiego małżeństwa. Mimo iż związek rozpadł się, to pozostawił przepiękny ślad nie tylko w jej życiu, ale również historii mody. W tym okresie Carolina Herrera podbijała wysokie miejsca na listach najlepiej ubranych kobiet na świecie.

Obecnie marka Carolina Herrera wypuszcza kolekcje, które zawsze wzbudzają wielki „szum” w świecie mody. Marka oferuje m.in. specjalnie wyselekcjonowane ubrania, perfumy, a nawet suknie ślubne dla przyszłych panien młodych.

Carolina Herrera – perfumy męskie

Kompozycje Carolina Herrera perfumy męskie znane są ze zdecydowanych, zwracających na siebie uwagę aromatów. Idealnie podkreślają męską siłę i stanowczość. Jeśli lubisz nuty drzewno – owocowe nie ma dla Ciebie lepszych perfum niż te od Caroliny Herrera. Będą towarzyszyć Ci w ciągu całego dnia i pozwolą stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom. Staną się częścią Twojego nietuzinkowego wizerunku i sprawią, że już nigdy nie będziesz chciał zmienić ich na inne! Perfumy męskie Carolina Herrera są prawdziwymi arcydziełami sztuki perfumeryjnej. Dom mody zadbał również o zaprojektowanie intrygujących i designerskich flakonów. Jednym z najpopularniejszych męskich zapachów jest kompozycja 212 Men. Charakteryzuje się aromatami pochodzącymi z mandarynki, bergamotki oraz zawiera w sobie nuty zielone. Zobacz również francuskie perfumy męskie.

Carolina Herrera – jakie perfumy wybrać?

Aby cieszyć się zapachem jak najdłużej, należy wybierać perfumy skomponowane przez profesjonalistów. Doceniają oni różnorodność i odmienne charaktery świata mężczyzn, dlatego tez projektują wiele trwałych zapachów tak, aby każdy Pan mógł znaleźć wymarzoną dla siebie kompozycję.

Dom mody Carolina Herrera charakteryzuje się zapachami, które stworzono na podstawie wielu inspiracji pochodzących z życia codziennego wybitnych mężczyzn Nowego Yorku.

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, 212 vip meski, carolina herrera historia, carolina herrera meskie, carolina herrera perfumy meskie, carolina herrera perfumy męskie, damskie perfumy uwielbiane przez mężczyzn, herrera perfumy meskie, perfumy męskie carolina herrera, perfumy vip 212 cena.