Perfumy w kształcie pazura

Wydawać by się mogło, że flakony to tylko opakowanie dla zapachu, że nie są one w ogóle istotne. Jednak to nieprawda. Już w starożytności zaczęto przywiązywać ogromną uwagę do tego, w jakich naczyniach przechowywano pachnące substancje. W czasach renesansu tworzono przepiękne flakony ze szkła dmuchanego z którego słynęła Wenecja i które same w sobie były traktowane już jako dzieło sztuki.

Perfumy dla kobiet w kształcie pazura

W świecie perfum bez wątpienia najważniejszy jest sam zapach – nie podlega to żadnym wątpliwościom. Czasami, dla niektórych istotne jest jeszcze to, jaka marka stoi za daną kompozycją, jaka historia towarzyszyła jej wykreowaniu bądź to, co było główną inspiracją dla perfumiarza podczas przygotowywania komponentów danego zapachu.

Jest jednak jeszcze jedna dodatkowa kwestia, o której wpływie mało kto myśli, a w rzeczywistości ma ona ogromne znaczenie podczas wybierania przez nas perfum. O czym mowa? Oczywiście o kształtach flakonów, w których zamykane są nasze ulubione perfumy.

W dzisiejszych czasach marki perfumeryjne starają się o to, by flakony idealnie odzwierciedlały charakter i klimat perfum. Czasami jednak marki idą o krok dalej, i to właśnie sam flakon i kampania reklamowa wzbudzają największe zainteresowanie i prowokują dyskusje na ich temat. Świetnym przykładem będą tu perfumy w kształcie pazura. Swoim designem przypominają męski pazur, przywodząc na myśl drapieżną naturę kobiety, która tylko z pozoru wydaje się być niewinną.

Naomi Campbell Naomi Campbell

Zmysłowy i tajemniczy zapach, odzwierciedlający hipnotyczną siłę kobiecej atrakcyjności. To właśnie woda perfumowana w kształcie pazura Naomi Campbell Naomi Campbell, która łączy w sobie subtelną słodkość oraz intensywne nuty poruszające zmysły. To zapach, który pomoże ci podkreślić swoją kuszącą kobiecość, jest zmysłowy i pozwoli Ci pokazać swoją emocjonalną i namiętną stronę.

Niezwykle bogaty pierwszy akord kompozycji zapachowej zaintryguje cię przede wszystkim intensywnym aromatem chińskiego anyżu i płomiennej czerwonej papryczki. Następnie poczujesz owocowo-kwiatową słodkość serca zapachu, zdominowanego przez aromat kwiatu kaktusa. Kompozycję dopełni zmysłowa podstawa, w której na pierwszy plan wysunie się drzewo sandałowe i szlachetny bursztyn wraz ze słodkawą nutą wanilii. Te intensywne, drzewne akordy pozostaną z tobą najdłużej.

Woda perfumowana Naomi Campbell to pierwszy zapach sygnowany nazwiskiem znanej na całym świecie angielskiej modelki. Został stworzony przez Ursulę Wandel i wprowadzony na rynek w 1999 roku, zyskując ogromną popularność. To odzwierciedlenie charakteru Naomi, podkreślające inspirującą, prowokującą, a zarazem zmysłową kobiecość modelki. Do tego nawiązuję zarówno flakon w kształcie pazura, jak i uwodzicielski zapach.

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, perfumy z pazurem.