perfumy damskie Thierry Mugler

Jeżeli jesteś miłośnikiem niesztampowych, wręcz prowokujących kompozycji, lubisz szokować i cenisz sobie niezależność i wyjątkowość – perfumy Thierry Mugler zostały stworzone właśnie dla Ciebie. To niesamowita pozycja na światowym rynku zapachów, która łamie stereotypy zestawiając ze sobą kontrastowe nuty zapachowe, które razem tworzą śmiałą i niepowtarzalną całość.

Thierry Mugler – firma

Manfred Thierry Mugler to francuski projektant mody, który swoją karierę rozpoczął w 1973 roku od kolekcji sukienek Cafe de Paris. Przez wielu uważany jest za wizjonera świata mody, który łamie stereotypy i wnosi modę na zupełnie nowy poziom. Jest postacią wyrazistą i kontrastową, która wprowadza na rynek nietypowe kompozycje zapadające w pamięć na długo.

Thierry Mugler – perfumy damskie

Pierwsze perfumy Thierry Mugler ujrzały światło dzienne w 1992 roku. Niesamowite i nieoczywiste połączenie słodkich nut zapachowych z aromatem czekolady, rozpoczął w branży perfumeryjnej nowy etap, pokazując, że eksperymentując z zapachami, można otrzymać niesamowicie unikatowy produkt. Każdy kolejny zapach Thierry Mugler był wyjątkową propozycją wyróżniającą się od pozostałych. Od orientalnych i ciepłych nut perfum Mugler Alien, poprzez słodko-pikantne Mugler Womanity, aż po kwiatowo-drzewne Mugler Aura. Każda pozycja ma swoich zagorzałych zwolenników na całym świecie, którzy wiernie wracają do sprawdzonej, unikalnej kompozycji.

Perfumy Thierry Mugler stworzone są dla kobiet, które pragną manifestować swoją indywidualność i czuć się wyjątkowo. Świetnie odnajdują się w toaletce osób kreatywnych i śmiałych. Każda propozycja zamknięta jest w niepowtarzalnym, fantazyjnym flakonie, który sam w sobie jest miniaturowym dziełem sztuki.

Jak wybrać perfumy?

Stając przed wyborem perfum, powinniśmy zastanowić się dokładnie w jakich okolicznościach będziemy ich używać. Na co dzień lepiej sprawdzą się łagodniejsze, lżejsze propozycje, które nie będą przytłaczały naszej osoby w codziennych sytuacjach. Z kolei na specjalne okazje możemy wybrać ekstrawaganckie, cięższe propozycje, które nadadzą każdej naszej kreacji niepowtarzalnego stylu i wyrazu. Perfumy Thierry Mugler będą idealnym rozwiązaniem, jeżeli poszukujesz niepowtarzalnej i intrygującej propozycji zarówno na specjalne okazje jak i na co dzień. Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, angel thierry mugler nuty zapachowe, mugler gaga, mugler perfumy, mugler thierry, perfum alien cena, perfum angel damski, perfum angel thierry mugler, perfumy angel mugler, perfumy angel thierry mugler, perfumy thierry mugler, thierry mugler angel męski, thierry mugler angel perfumy, thierry mugler angel womanity, thierry mugler cena, thierry mugler perfumy, thierry mugler perfumy damskie, womanity thierry mugler perfume, angel perfume cena, kenzo angel.