Nina Ricci perfumy damskie

Szukasz oryginalnych i hipnotyzujących damskich perfum? Nina Ricci to jedna z najpopularniejszych marek modowych na świecie. Kto wie, może urzekną Cię również damskie perfumy Nina Ricci? Jakim kobietom polecamy tę włoską kolekcję zapachów? Czym wyróżniają się perfumy Nina Ricci?

Nina Ricci – marka

nazwisko Nina Ricci na stałe zapisało się na kartach historii światowej mody. Włoszka pochodząca z Turynu rozpoczęła podbój eleganckiego świata haute couture w Paryżu. Właśnie w stolicy Francji powstały najpiękniejsze kolekcje dla pań i najładniejsze perfumy damskie, które do dzisiaj są uznawane za prestiżowe i niepowtarzalne.

Decyzja Włoszki o przyjeździe do Francji był genialna! Z pewnością kobiety, które noszą jej kreacje, mogą podziękować Ninie Ricci za stworzenie tak silnej marki, która zaprzestała gloryfikacji syndromu damy z wyższych sfer, a skupiła się na prezentacji zwykłej kobiety. Duet Włoszki z Francją zaowocował stworzeniem domu mody, który prężnie rozwija się od 1932 roku. Wysoce kobiecy styl strojów Niny Ricci paniom do gustu krytykom oraz paniom z całego świata. Firma włoskiej projektantki postawiła na szykowne, ale proste stroje, na które każda kobieta mogłaby sobie pozwolić.

Nina Ricci – perfumy damskie

W 1946 roku marka zaprezentowała światu swoje pierwsze perfumy dla kobiet Coeur Joie. Gustownym falkonie w kształcie serca skrywał pudrowo-kwiatowy zapach i oddawał ducha projektantki. Jednak to wydane w 1948 roku L'Air du Temps stały się hitem. Ciepły, kwiatowy zapach z aldehydami przypadł do gustu paryżankom. Niemałą popularnością cieszą się perfumy Nina Ricci Premier Jour, w którym dominują białe kwiaty i słodycz wanilii.

Do dziś perfumy w charakterystycznym falkonie uchodzą za jedne z najpiękniejszych damskich zapachów. Nina Ricci wraz z synem tworzyli zgrany duet, który świetnie sprawdzał się przez wiele lat – również w kwestii perfum damskich.

Jakie perfumy wybrać?

Jeżeli chcemy jak najdłużej cieszyć się zapachem na skórze, powinnyśmy wybierać trwałe perfumy o odpowiednio dobranych kompozycjach. Oprócz tego, warto pamiętać, że cięższe i bardziej wyraziste zapachy będą idealne na wieczorne uroczystości i specjalne okazje. Na codzienne okoliczności, zdecydowanie lepiej sprawdzą się zapachy łagodniejsze i bardziej subtelne.

Perfumy Nina Ricci to niezwykle kobiece kompozycje, które dodają pewności siebie i pomagają odnaleźć w sobie zmysłowość i namiętność. Dzięki temu, każda kobieta podkreśli swoje naturalne piękno i wyjątkowy charakter. Perfumy damskie Nina Ricci będą idealnie komponowały się ze zwiewnymi, delikatnymi sukienkami, jednak podkreślą także wieczorowe i bardziej odważne stylizacje.

Firmę cechuje chęć podkreślania wewnętrznego piękna. Takie również są damskie zapachy Nina Ricci, które znalazły miliony wielbicielek na światowym rynku zapachów. Zyskały szacunek i zaufanie licznego grona kobiet, którym ciężko wyobrazić sobie swoją kolekcję perfum bez tajemniczych i energetycznych zapachów od Nina Ricci. Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, christina ricci perfume, nina ricci cena, nina ricci moda, nina ricci nina, nina ricci nina cena, nina ricci nina perfumy, nina ricci perfume, nina ricci perfumy, nina ricci perfumy, ricci ricci, nina ricci ricci, nina ricci ricci ricci cena, nina ricci robert ricci, perfum nina ricci, perfum ricci ricci, perfume nina, perfume nina ricci, perfumy nina ricci, perfumy ricci ricci, ricci perfumy, ricci ricci, ricci ricci cena, ricci ricci nina ricci, ricci ricci perfume, prezentacja perfum, nina ricci edp.