Perfumy w kształcie pucharu

Oryginalny oraz niecodzienny flakonik perfum w kształcie pucharu to zapach od Paco Rabanne. Paco Rabanne Invictus oraz Paco Rabanne Invictus Aqua to piękne kompozycje zapachowe dla prawdziwych mężczyzn. Zapachy zostały ukryte w buteleczkach w kształcie pucharu. Kupując te perfumy zyskujesz nie tylko piękny zapach, ale także oryginalny flakon perfum, który z pewnością wyróżni się na Twojej półce.

Perfumy w kształcie pucharu – historia marki Paco Rabanne 

Paco Rabanne był jednym z najważniejszych twórców XX wieku. To właśnie jego strój – zielone, połyskujące body – nosiła Barbarella (grana przez Jane Fondę) w słynnym filmie z 1968 r. Projektant kreował nową wizję silnej i odważnej kobiety.

Charakterystyczną cechą marki jest wykorzystywanie nieoczywistych rozwiązań zarówno w świecie mody, jak i branży perfumeryjnej. Wizjoner odrzuca tradycyjne tkaniny na rzecz plastiku, papieru, aluminium czy skóry. Eksperymentuje, przełamuje stereotypy oraz zaskakuje. Marka dba o każdy, najdrobniejszy szczegół odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak pachną perfumy w kształcie pucharu?

Zapachy zamknięte w buteleczkach w kształcie pucharu to Paco Rabanne Invictus, Paco Rabanne Invictus Intense lub Paco Rabanne Invictus Legend. Zapach Paco Rabanne Invictus z jednej strony wyróżnia się przenikliwymi, świeżymi nutami, a z drugiej emanuje zmysłową, korzenną eksplozją aromatów. Głowę zapachu stanowią nuty morskie oraz skórka z grejpfruta. Sercem perfum jest wawrzyn, a na podstawę składa się paczula, ambra oraz drzewo gwajakowe.

Paco Rabanne Invictus Intense to kompozycja zapachowa, która dedykowana jest silnym, odważnym mężczyznom. Invictus Intense jest kontynuacją zapachu Invictus, który opowiadał o niepokonanej męskiej sile. W przeciwieństwie do kultowego zapachu Invictus, flakon Invictus Intense jest w ciemniejszym odcieniu.

Paco Rabanne Invictus Legend należy do grupy zapachów drzewnych oraz szyprowych. Zapach Paco Rabanne Invictus Legend otwiera się przyjemną morską bryzą połączoną z soczystym grejpfrutem. Perfumy dedykowane są ambitnym mężczyznom, którzy kochają podejmować nowe wyzwania.

Jak wybrać idealne perfumy?

 Aby cieszyć się pięknym zapachem przez cały dzień, należy kupować perfumy w sprawdzonych sklepach, takich jak Francuskie Perfumy. W naszej ofercie znajdziesz zapachy, które nie tylko doskonale uzupełnią Twoje stylizacje, ale także będą charakteryzowały się wysoką trwałością. Perfumy Paco Rabanne dodadzą każdemu mężczyźnie odwagi oraz pewności siebie!

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, perfumy męskie w kształcie pucharu.