Paco Rabanne - Invictus

499,00 zł
Wybierz pojemność
  • 100ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Niezwyciężony

Paco Rabanne wysoko stawia poprzeczkę, prezentuje światu nowy, fenomenalne perfumy Invictus dla mężczyzn, które jak żadne inne ukazują niezwyciężonego mężczyznę. Który mężczyzna nie marzył, aby kiedyś stanąć na arenie, gdzie tłum skanduje jego imię, a gdy tylko się pojawia staje się obiektem pożądania. Nikt nie może oprzeć się jego sile, swoim spojrzeniem uwodzi i onieśmiela. Kurtyna tajemniczości zostanie odsłonięta tylko przez wyjątkowo odważnych. Pamiętaj jednak pozory mylą, kiedy odważysz się go poznać okazuje się duszą towarzystwa, zawsz w centrum wszystkich wydarzeń gotowy by rozkręcić imprezę.

Prawdziwe trofeum

Idąc o krok dalej, aby jeszcze mocniej podkreślić siłę męskości bijącą z nieziemskiej kompozycji zapachowej, Paco Rabanne razem ze swoimi designerami stworzyli flakon, który doskonale odzwierciedla idee ukryte w przekazie zapachu perfum Invictus. Buteleczka swoim kształtem przypomina prawdziwe trofeum, które należy się tylko jemu – odważnemu, zdecydowanemu i gotowemu do działania zwycięzcy. Srebrne elementy doskonale dopełniają przezroczste szkło, które prezentuje błękitny kolor soku. Takie zestawienie kolorystyczne to kwintesencja ekskluzywności, odwagi i siły bijąca z projektu. Za nieziemskim zapachem perfum Invictus stoi czwórka wyjątkowych perfumiarzy, którzy perfekcyjnie zrozumieli zamysł Paco Rabanne i w perfumy Invictus przelali całą swoją pasję i energię by jak najlepiej oddać charakter kompozycji. Anne Flipo, Dominique Ropion, Veronique Nyberg oraz Olivier Polge wyselekcjonowali najlepsze składniki, które równoważą między sobą prawdziwą siłę i energię a także podkreślają męskość i ukryte piękno charakteru.

Bohater ubrany w zwycięstwo

Jak wszyscy dobrze wiemy, każdy sportowca posiada nieziemsko silny charakter, który bardzo często określany jest za doskonały. To wojownik, który nie poddaje się, gdy coś staje mu na drodze do sukcesu, to także prawdziwy pasjonat, który z ogromną miłością podchodzę do rzeczy który wykonuje. Jest niezwykle szczery i sprawiedliwy co z pewnością onieśmiela wielu konkurentów. Perfumy Invictus Paco Rabanne, to także hołd dla uwodziciela, który kryje się pod powłoką bohatera. Każda kobieta głośno wzdycha na jego widok, kiedy dumnie z głowo uniesioną wysoko przemierza salę omiatając panie nonszalanckim spojrzeniem. Perfumy Invictus w pierwszym kontakcie ze skórą to prawdziwa eksplozja słodyczy i świeżości. Morskie aromaty zawarte w nutach głowy perfum Invictus, to orzeźwienie i świeżość, która dodaje energii niczym morska bryza o poranku. Dodatkowo połączenie rześkiego powiewu z nutą słodyczy i egzotyki płynącej od aromatycznej mandarynki doskonale podkreśla intrygujący charakter zwycięzcy Paco Rabanne Invictus. Serce otwiera się dość powoli jednak konkretnie pokazując siłę i męskość kompozycji. Nasze zmysły tańczą wraz z ziołowym i ostrym zapachem liścia laurowego zrównoważonego intensywnym, ale pudrowym aromatem jaśminu. Bazę dla całej mieszanki stanowią drzewne i ciężkie nuty. Na początek otulamy się charakterystycznym zapachem bursztynu podbijającym morskie akordy głowy. Dalej drzewne nuty drzewa gwajakowego połączone z mchem dębowym to prawdziwa wyprawa w nieznane, dzikie i męskie. Na koniec kwintesencję perfum Invictus stanowi paczuli, o słodkim przypominającym kadzidło aromacie.

Poczuj siłę zwycięstwa, zdobywaj szczyty i rzuć na kolana cały świat razem z nieziemskim zapachem stworzonym z myślą właśnie o tobie. Perfumy Invictus to kwintesencja męskości gotowa by towarzyszyć Ci w każdej chwili.

- Nuty głowy: mandarynka, nuty morskie,
- Nuty serca: jaśmin, liść laurowy
- Nuty bazy: bursztyn, drzewo gwajakowe, mech dębowy, paczuliInternauci szukali również: paco rabanne invictus david beckham, paco rabanne invictus perfum, paco rabanne invictus perfumeria, paco rabanne invictus perfumy, perfum invictus, perfum paco rabanne invictus, perfumy invictus, perfumy invictus paco rabanne, perfumy paco rabanne invictus, rabanne invictus, zamiennik, odpowiednik.

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Paco Rabanne - Invictus