Jimmy Choo perfumy damskie

Czy wiesz o tym, że perfumy Jimmy Choo są zapachem luksusu? Nie jest to jedynie hasło reklamowe, ale rzeczywisty wizerunek marki funkcjonujący w świadomości ludzi na całym świecie. Jimmy Choo to stosunkowo młoda marka, która szybko podbiła świat luksusowych akcesoriów, a później również rynek perfumeryjny.

Jimmy Choo – firma

Jimmy Choo urodził się w Penang w Malezji w rodzinie szewców. Dzięki jego ciężkiej pracy i pomocy rodziny wyjechał do Londynu i ukończył tam London College of Fashion. Po jakimś czasie otworzył swój własny, mały warsztat, a jego umiejętności zostały szybko dostrzeżone. Już w 1988 roku na łamach brytyjskiego Vogue’a pojawiła się wzmianka o butach projektanta. Prawdziwy rozgłos marka zyskała dzięki księżnej Dianie w 1990 roku. Wtedy też pojawiła się publicznie w szpilkach Jimmy Choo. Po tym wydarzeniu cały świat zainteresował się jego projektami. Został również ulubieńcem brytyjskiej rodziny królewskiej. W 2002 królowa Elżbieta II odznaczyła go Orderem Imperium Brytyjskiego.

W 1996 roku Jimmy Choo zdecydował się na współpracę ze stylistką Vogue’a Tamarą Yeardyle Mellon. Ich duet rozpadł się jednak już po 5 latach, a marka została pozbawiona swojego założyciela. Mimo wszystko firma w dalszym ciągu rozwijała się prężnie. Tak samo jest również obecnie. Jimmy Choo słynie nie tylko z luksusowych butów i torebek, ale także wyjątkowych zapachów damskich i męskich. Marka produkuje także inne akcesoria np. portfele i okulary przeciwsłoneczne.

Jimmy Choo – perfumy damskie

Jimmy Choo perfumy damskie to wyrafinowane, luksusowe i seksowne kompozycje zapachowe. Mimo że większość z nich to perfumy kwiatowo-owocowe, każdy z produktów zaskakuje inną nutą zapachową.

Jimmy Choo – Jimmy Choo były pierwszymi wypuszczonymi na rynek perfumami tej marki. W dalszym ciągu można znaleźć je w sprzedaży, w tym również w naszym sklepie. Pokochają je kobiety, które uwielbiają tofii i krówki! Są to bowiem nuty dominujące w tym zapachu. Jednak niech to Cię nie zmyli! Kompozycja jest wielowymiarowa. Występują w niej również m.in. zielone nuty, paczula czy imbir.

Do jakiej kobiety pasują Jimmy Choo-Jimmy Choo perfumy damskie? Zapach jest wyjątkowo uwodzicielski. Sprawi, że naturalne piękno każdej kobiety zostanie podkreślone. Kompozycja jest subtelna, jednak nie daje o sobie zapomnieć. Będzie idealna szczególnie na wieczór.  

Jimmy Choo – jakie perfumy wybrać?

Jimmy Choo perfumy damskie to produkty, których zapach zostanie z Tobą przez cały dzień. Jak to możliwe? Wszystko dzięki profesjonalistom pracującym nad każdą kompozycją zapachową. Ich wiedza i doświadczenie umożliwiają im tworzenie oryginalnych zapachów, które jednocześnie odznaczają się wysoką trwałością. Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, choo jimmy perfumy, choo perfumy, i perfumy jimmy choo, jimmy choo cena, jimmy choo flash perfume, jimmy choo i perfumy, jimmy choo jimmy choo, jimmy choo jimmy choo cena, jimmy choo, jimmy choo perfumy, jimmy choo nuty zapachowe, jimmy choo perfume, jimmy choo perfumy, jimmy choo perfumy cena, jimmy choo perfumy damskie, jimmy choo perfumy podróbki, jimmy choo perfumy sklep, perfume jimmy choo, perfumy jimmy choo, chimi choo.