Perfumy w kształcie granatu

Miałeś okazję przetestować w drogerii perfumy w kształcie granatu, ale nie pamiętasz, jak się nazywały? Były to z pewnością zapachy marki Viktor&Rolf. Firma ma w swojej ofercie przede wszystkim wiele oryginalnych i pięknych perfum dla mężczyzn. Zapachy tej marki pokochało już wiele mężczyzn oraz kobiet na całym świecie, dlatego koniecznie musisz je przetestować i sprawdzić, czy przypadną do gustu również Tobie!

Perfumy w kształcie granatu – historia marki Viktor&Rolf

Marka Viktor&Rolf została założona przez duet pochodzący z Holandii. Młodzi absolwenci Akademii Sztuki w Arnhem ­­– Viktora Horsting i Rolf Snoere – połączyli swoje siły i stworzyli markę Viktor&Rolf. Projektanci kochają awangardowy styl, który przekłada się również na kreację perfum tej firmy. Dom mody Viktor & Rolf powstał w 1993 roku. Łączy ich wspólna wizja mody oraz sztuki, w której na pierwszym planie znajduje się awangarda.

Marka kojarzona jest głównie ze swoich szalonych pomysłów, które świetnie wpisują się w ideę haute couture. Oprócz tego duet odznacza się wyjątkowymi i spektakularnymi pokazami mody, które przechodzą do historii jako niezapomniane widowiska.

Jak pachną perfumy w kształcie granatu?

Zapachy Victor&Rolf bardzo szybko stały się popularne, a marka przestała być kojarzona wyłącznie z kolekcjami ubrań. Pierwszy damski zapach firma stworzyła w 2004 roku. Kompozycja zapachowa nosiła nazwę Flowerbomb. Dwa lata później na rynku pojawił się zapach męski – Antidote. Wszystkie perfumy charakteryzują się nie tylko pięknymi zapachami, ale także fantazyjnymi flakonami. Perfumy w kształcie granatu kryją w sobie przepiękne kompozycje zapachowe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Holenderski duet od kilkunastu lat tworzy prawdziwe perełki w branży modowej oraz perfumeryjnej. Wyszukane nuty zapachowe sprawiają, że perfumy tej marki są oryginalne i ekskluzywne. Nie do podrobienia są również flakony, będące ozdobą samą w sobie. Warto wiedzieć, że marka Viktor&Rolf ma również w ofercie perfumowane balsamy do ciała oraz żele pod prysznic.

Jakie perfumy męskie wybrać?

Idealne perfumy męskie powinny mieć oryginalną kompozycję zapachową oraz wysoką trwałość. Dzięki temu możesz być spokojny, że zapach nie ulotni się jeszcze zanim dojedziesz do pracy lub na ważne spotkanie. Istotne jest równie, aby perfumy współgrały z Twoją osobowością oraz stylem życia. W sklepie Francuskie perfumy znajdziesz różnorodne kompozycje zapachowe, które uzupełnią wiele stylizacji!

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, mexx arnhem.