Perfumy z ambrą

Poniżej możesz znaleźć nasze propozycje perfum z ambra, zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Zawartość ambry nadaje im głębi i charakteru, a także nutki orientalnych klimatów, które sprawią, że nikt nie pozostanie niezauważony. Zapoznaj się z naszymi zapachami z ambrą i wybierz odpowiedni dla siebie!

Ambra – charakterystyka

Obecnie możemy spotkać się z dwoma rodzajami ambry w świecie perfumeryjnym. Pierwsza z nich to ambra naturalna, która powstaje jako produkt uboczny trawienia kaszalotów. Dzięki szeregowi reakcji chemicznych staje się ona idealnym dodatkiem do perfum. Warto mieć na uwadze, że perfumy z zawartością ambry cieszą się mianem luksusowych. Aktualnie ze względu na ochronę kaszalotów, wydobycie naturalnej ambry jest niemożliwe, a więc zastępuje się ją syntetycznym zamiennikiem.

Drugim rodzajem ambry, z którym możemy zetknąć się w przypadku perfum jest tzw. jantar, czyli bursztyn. Powstał on miliony lat temu, jako skamieniałość pozostawionych przez sosny soków.

Oba składniki wpływają nie tylko na trwałość perfum, ale również nadają im niepowtarzalnego zapachu i aromatu. Wybierz perfumy z ambra już dziś spośród opcji dostępnych w naszym sklepie!

Jak wybrać perfumy?

Wybierając perfumy powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, jakie będzie ich przeznaczenie. Perfumy z ambrą idealnie nadadzą się na wszelki okazje i spotkania, a także wieczory w towarzystwie znajomych i przyjaciół. Nadadzą każdej stylizacji głębi i charakteru i sprawią, że nikt nie przejdzie koło nas obojętnie!

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, ambre perfumy, kaszalot perfumy, lane perfumy ambra, męskie perfumy z ambrą, perfumy z ambrą.