Perfumy z ambrą damskie

Szukasz zapachu, który sprawi, że poczujesz pewność siebie? Zastanawiasz się, jakie perfumy damskie nadadzą Ci głębi i ciepła? Jeżeli jesteś pewną siebie kobietą, która dobrze wie czego chce, i pragnie otaczać się najbardziej luksusowymi zapachami, zapoznaj się z naszą oferta perfum damskich z ambrą!

Perfumy z Ambra – co to

W perfumiarstwie spotykamy się z dwoma rodzajami ambry:

·        Ambra szara – jest to produkt uboczny trawienia kaszalotów, który okresowo jest wyrzucany na brzeg. Po poddaniu go specjalnej obróbce chemicznej otrzymujemy niepowtarzalny składnik, który nadaje trwałość perfumom. Ze względu na ochronę kaszalotów obecnie w perfumiarstwie stosuje się tylko syntetyczną ambrę.

·        Ambra złocista, inaczej zwana bursztynem – jest to żywica drzew iglastych, konkretnie sosen, która została przed milionami lat zatopiona w morzach. Bursztyn wykazuje nie tylko rewelacyjne właściwości zdrowotne, ale również charakteryzuje się niezwykłym, orientalnym zapachem, który coraz chętniej wykorzystujemy w perfumiarstwie.

Perfumy damskie z ambrą – dla kogo?

Perfumy damskie z ambrą sprawdza się idealnie dla pewnych siebie kobiet, które nie przepadają za typowo dziewczęcymi zapachami pragną aplikować na siebie bardziej stanowcze mieszanki. Perfumy damskie z ambrą będą doskonałym wyborem na wszelkiego rodzaju wyjścia i specjalne okazje, ale idealnie sprawdza się również do tego, aby stosować je na co dzień.

Jak przedłużyć trwałość perfum?

Wielokrotnie spotykamy się z pytaniami: jak przedłużyć trwałość perfum? Otóż niezwykle ważne jest kilka czynników, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Po pierwsze musimy przechowywać nasze perfumy w odpowiednich warunkach. Nie powinniśmy stawiać flakonika tam, gdzie jest bardzo wilgotno. Aplikujmy również mgiełkę na suchą, nawilżoną, gołą skórę i pozwólmy się zapachowi rozproszyć, absolutnie go nie pocierając.