Escada perfumy damskie

Szukasz czarujących i zapadających w pamięć damskich perfum? Escada może stać się marką, która skradnie Twoje serce i będzie od teraz Twoim ulubionym producentem damskich zapachów. Jakim kobietom polecamy tę niemiecką firmę? Czym cechują się perfumy Escada?

Escada – firma

Marka Escada powstała w 1978 roku w Monachium, dzięki małżeństwu – Wolfgang i Margareth Ley. Nazwali ją na cześć mistrza wśród koni wyścigowych, na którego para postawiła sporą sumę i wygrała. Pierwsze perfumy Escada pojawiły się na rynku już w 1990 roku, a trzy lata później, firma wypuściła edycję zapachów sezonowych. Są one bardzo charakterystyczne dla marki i jest to w pewien sposób ich znak rozpoznawczy. Co roku wychodzą zupełnie nowe perfumy dedykowane na lato.

Mimo iż mieszanek jest mnóstwo, każda jest na swój sposób unikatowa i zadziwiająca. Marka po dzisiejsze czasy nie przestaje zaskakiwać swoją kreatywnością. Wydana w 2003 roku Escada Magnetism o zapachu czerwonych jagód, karmelu i piżma bije rekordy popularności.

Escada – perfumy damskie

Escada to przede wszystkim zapachy dla młodych kobiet, które chcą podkreślać swoją wolność, beztroskę i radość z życia. Escada Born In Paradise to bardzo słodka i ożywiająca kompozycja arbuza, gujawy i zielonego jabłka. Wręcz idealna na wakacyjną aurę! Escada Turquoise Summer zachwyci Cię owocową nutą i idealnie wypełni wieczory nad brzegiem morza.

Warto zwrócić także uwagę na serię Escada Especially o kwiatowo-orientalnym charakterze. Podkreśli kobiecą i wrodzoną elegancję i wdzięk, doda pewności siebie i sprawi, że inni z pewnością zapamiętają każde spotkanie z Tobą.

Jakie perfumy wybrać?

Aby cieszyć się zapachem jak najdłużej, należy wybierać trwałe perfumy o właściwych kompozycjach. Powinny być również szczególnie dopasowane do osobowości danej kobiety, podkreślać jej mocne strony i uzupełniać całokształt stylizacji.

Perfumy Escada to gwarancja trwałości, która umożliwia każdej kobiecie odkryć w sobie na nowo wrodzoną żywiołowość, beztroskę i energię. Perfumy Escada idealnie komponują się ze zwiewnymi, letnimi kreacjami, podkreślą także wieczorowe stylizacje.

Firmę cechuje uniwersalne podejście do piękna i kobiecości, połączone z doskonałą jakością. Takie również są zapachy Escada, które uchodzą za jedne z najbardziej trwałych perfum damskich na światowym rynku zapachów. Zyskały szacunek i zaufanie miliona kobiet na całym świecie. Nie wyobrażają sobie one swojej kolekcji perfum bez owocowych i energicznych zapachów Escada. Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Internauci szukali również: a escada, escada, escada cena, escada perfume, escada perfumy, escada perfumy cena, escada perfumy damskie, escada perfumy męskie, escada perfumy nowość, escada taj sunset 50ml, escada turquoise, escada zapachy, nowe perfumy escada, perfum escada, perfume escada, perfumy damskie escada, perfumy escada, perfumy escada cena, perfumy escada damskie, zamiennik, odpowiednik, escada ceny.