Perfumy w kształcie gwiazdy

Wydawać by się mogło, że flakony to tylko opakowanie dla zapachu, że nie są one w ogóle istotne. Jednak to nieprawda. Już w starożytności zaczęto przywiązywać ogromną uwagę do tego, w jakich naczyniach przechowywano pachnące substancje. W czasach renesansu tworzono przepiękne flakony ze szkła dmuchanego z którego słynęła Wenecja i które same w sobie były traktowane już jako dzieło sztuki.

Perfumy dla kobiet w kształcie gwiazdy

W świecie perfum bez wątpienia najważniejszy jest sam zapach – nie podlega to żadnym wątpliwościom. Czasami, dla niektórych istotne jest jeszcze to, jaka marka stoi za daną kompozycją, jaka historia towarzyszyła jej wykreowaniu bądź to, co było główną inspiracją dla perfumiarza podczas przygotowywania komponentów danego zapachu.

Jest jednak jeszcze jedna dodatkowa kwestia, o której wpływie mało kto myśli, a w rzeczywistości ma ona ogromne znaczenie podczas wybierania przez nas perfum. O czym mowa? Oczywiście o kształtach flakonów, w których zamykane są nasze ulubione perfumy.

W dzisiejszych czasach marki perfumeryjne starają się o to, by flakony idealnie odzwierciedlały charakter i klimat perfum. Czasami jednak marki idą o krok dalej, i to właśnie sam flakon i kampania reklamowa wzbudzają największe zainteresowanie i prowokują dyskusje na ich temat. Świetnym przykładem będą tu perfumy w kształcie gwiazdy, które są znane dzięki temu, że przypominają kształtem to znane ciało niebieskie. Dzięki temu uchodzą za romantyczne, eleganckie, ale także magiczne. A jakie to zapachy?

Mugler Angel

Anielski zapach o prowokacyjnej kompozycji, niczym z innego świata. To woda perfumowana Mugler Angel, która doskonale uzupełni osobowość kobiet o anielskiej twarzy i diabolicznym charakterze. Nie daj się zwieść subtelnemu flakonowi. Wewnątrz kryje się wyrazisty, niebanalny i niezwykle oryginalny zapach doprawiony szczyptą ekscentryczności, którą albo od razu pokochasz, albo znienawidzisz.

Te perfumy w kształcie gwiazdy, to intensywnie słodki zapach o aromacie czekolady przeznaczony dla kobiet, które nie boją się pozostawać w centrum uwagi. Zapach sprawdzi się idealnie na wieczór i chłodne, zimowe dni.

Kompozycja kultowego zapachu Angel składa się ze słodkich akordów wybornej czekolady, miodu, karmelu i waty cukrowej w kontraście do lekko pikantnej paczuli, kokosu i ciepła drzewa sandałowego. Całość zmysłowo okalają orientalne tony.

Damska woda perfumowana Angel Mugler została wprowadzona na rynek w 1992 roku. Wkrótce Angel stały się najpopularniejszymi perfumami w całej Francji, szybko podbijając również resztę świata. Kultowy zapach kryje się w pełnym subtelności, błękitnym flakonie, którego design nawiązuje do nocnego nieba, pełnego świecących gwiazd. Bardzo intensywna kompozycja zapachowa zdecydowanie nie jest dla każdego. Jednak jeśli przypadnie Ci do gustu, możesz być pewna, że nic lepiej nie podkreśli Twojej silnej osobowości.

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, perfumy gwiazd, perfumy gwiazd polskich, perfumy gwiazda, perfumy od gwiazd, perfumy w kształcie gwiazdy, perfumy znanych gwiazd, ulubione perfumy gwiazd, ulubione perfumy gwiazd polskich, ulubione perfumy polskich gwiazd, ulubione zapachy gwiazd.