perfumy damskie Tiffany

Każda kobieta kocha luksus oraz ekskluzywną biżuterię. Chce eksponować to, nie tylko poprzez dodatki, ale również zapachy. Dla takich osobowości zostały stworzone perfumy damskie Tiffany. Są one uosobieniem luksusu, glamour, a także oddają wiernie klimat towarzyszący bankietom na Manhattanie.

Tiffany – firma

Każdy z nas kojarzy „Śniadanie u Tiffany’ego” – kultowy, amerykański film, który został nakręcony w pierwszym salonie Tiffany’ego w Nowym Jorku. Charles Lewis Tiffany, założyciel marki, uważany jest przez wielu za króla diamentów. Wyznaczył on trendy w jubilerstwie, tworząc prototyp idealnego pierścionka zaręczynowego, którego formuła znana jest na całym świecie.

Od 1837 roku, kiedy powstała marka, stopniowo zdobywała popularność na całym świecie. Ludzie doceniali design biżuterii, a diamenty Tiffany’ego stały się symbolem luksusu. Marka stworzyła nawet swój własny kolor – Tiffany Blue, który na wzór koloru jaj drozda, jest znakiem charakterystycznym, obecnym we wszystkim związanym z marką.

Tiffany – perfumy damskie

Pierwsza propozycja zapachu dla kobiet Tiffany, ujrzała światło dzienne w latach 80. ubiegłego wieku. Była to propozycja mająca na celu zamknięcie w małym flakoniku zapachów, który przywodziłby na myśl najbardziej luksusową biżuterię, z której marka była znana. Zapach Tiffany for Woman okazał się prawdziwym sukcesem i metaforą diamentowej biżuterii na skórze. Kwiatowe nuty zamknięte w kryształowym flakoniku, opatrzone turkusowymi elementami stały się metaforą elegancji oraz wyjątkowości.

Perfumy Tiffany stworzone są dla kobiet z klasą, które chcą podkreślić swoją elegancję za pomocą sprawdzonej, zmysłowej kompozycji zapachowej. Zapach Tiffany to niepowtarzalna pozycja na rynku perfumeryjnym. Orzeźwiająco-piżmowa z dodatkiem nut irysa i mandarynki. Jest ciepły i otulający, ale nie przytłaczający lub sztuczny.

Jakie perfumy wybrać?

Myśląc o nowym flakoniku perfum, powinniśmy wyobrazić sobie sytuacje, w których będziemy się otulać ich zapachem. Szukając propozycji na co dzień, warto rozważyć harmonijne, wyważone zapachy, które będą dodawały klasy i elegancji do codziennych stylizacji.

Właśnie takie są perfumy Tiffany – stanowią doskonały przykład na to, jak przemyślane perfumy mogą stać się ponadczasowymi klasykami, które nigdy nie wyjdą z mody oraz użycia. Dodatkowo są zmysłowe i charyzmatyczne, a otulanie się ich zapachem przywodzi na myśl nakładanie na siebie prawdziwej biżuterii z diamentów Tiffany’ego. Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Internauci szukali również: tiffane