Perfumy w kształcie ciała

Wydawać by się mogło, że flakony to tylko opakowanie dla zapachu, że nie są one w ogóle istotne. Jednak to nieprawda. Już w starożytności zaczęto przywiązywać ogromną uwagę do tego, w jakich naczyniach przechowywano pachnące substancje. W czasach renesansu tworzono przepiękne flakony ze szkła dmuchanego z którego słynęła Wenecja i które same w sobie były traktowane już jako dzieło sztuki.

Perfumy dla kobiet w kształcie ciała

W świecie perfum bez wątpienia najważniejszy jest sam zapach – nie podlega to żadnym wątpliwościom. Czasami, dla niektórych istotne jest jeszcze to, jaka marka stoi za daną kompozycją, jaka historia towarzyszyła jej wykreowaniu bądź to, co było główną inspiracją dla perfumiarza podczas przygotowywania komponentów danego zapachu.

Jest jednak jeszcze jedna dodatkowa kwestia, o której wpływie mało kto myśli, a w rzeczywistości ma ona ogromne znaczenie podczas wybierania przez nas perfum. O czym mowa? Oczywiście o kształtach flakonów, w których zamykane są nasze ulubione perfumy.

W dzisiejszych czasach marki perfumeryjne starają się o to, by flakony idealnie odzwierciedlały charakter i klimat perfum. Czasami jednak marki idą o krok dalej, i to właśnie sam flakon i kampania reklamowa wzbudzają największe zainteresowanie i prowokują dyskusje na ich temat. Świetnym przykładem będą tu perfumy w kształcie ciała. Swoim designem przypominają męski lub żeński tors, nawiązując tym samym do starodawnych rzeźb i fascynacji ludzkim ciałem i jego budową. W naszej kolekcji znalazły się następujące perfumy z ciałem:

Jean Paul Gaultier Classique Intense

Odkryj miłość od pierwszej nuty zapachowej. Damska woda perfumowana Jean Paul Gaultier Classique Intense stanie się Twoją życiową inspiracją!

To lekko słodkawy, pudrowo-kwiatowy zapach pełen słońca, dedykowany zmysłowym kobietom pełnym temperamentu. Polecany na chłodniejsze dni. Energiczną kompozycję zapachową otwierają nuty granatu i gardenii. Serce kryje w sobie kwiatowe esencje róży, jaśminu oraz kwiatu pomarańczy. Subtelny, orientalny ton w głębokiej bazie nadaje perfumom słodka wanilia i paczula.

Jean Paul Gaultier La Belle

Wejdź do ogrodu Jean Paul Gaultiera, miejsca pełnego grzesznych pokus. Woda perfumowana Jean Paul Gaultier La Belle to prawdziwie odurzający zapach, który łączy w sobie nieodparcie słodką wanilię, świeżą bergamotkę i soczystą gruszkę.

To nadzwyczaj kobiecy orientalny zapach dla zmysłowej kobiety, która chce podkreślić swoją atrakcyjność. Tworzy parę z męską wodą toaletową Jean Paul Gaultier Le Beau zaprezentowaną w 2019 roku.

Jean Paul Gaultier Scandal

Woda perfumowana Jean Paul Gaultier Scandal to słodki zapach z kwiatowymi nutami dla odważnych kobiet, idealny przede wszystkim na wieczór i specjalne okazje. Jean Paul Gaultier po serii swoich kultowych wód toaletowych i perfumowanych, we flakonach zaprojektowanych w kształcie męskiego i damskiego ciała, przedstawił zapach, z którym tym razem jest związana inna część ciała, czyli nogi. Są uniesione w górę w odważnej pozycji i doskonale korespondują z nazwą Scandal.

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, armani mania zenski cena, perfumy męskie w kształcie torsu.