perfumy damskie Molecule

Marka Escentric Molecules to nowatorskie podejście do świata perfum. Niemiecka firma została założona w 2006 roku, a jej podejście do tworzenia perfum wywołało wielkie poruszenie w branży. Produkty tej marki przeczą zasadom klasycznej sztuki perfumeryjnej, a jednak pachną tak fenomenalnie. Uznawane są za jedne z najlepszych perfum niszowych naszych czasów. Tajemnicą sukcesu Excentric Molecules jest jeden syntetyczny składnik – Iso E Super.

Molecule – firma

Iso E Super® jest handlową nazwą pewnego związku chemicznego, który jest znany już od dawna. Cząsteczka powstała już w latach siedemdziesiątych XX wieku. Początkowo była wykorzystywana jedynie do tego, aby unosić kompozycję zapachową i wydobywać jej głębię. W perfumach Excentric Molecules pełni główną i jedyną rolę. Założyciel marki Geza Schoen od początku pokładał w nich wielkie nadzieje.

Perfumy damskie Molecule są wyjątkowe, ponieważ na każdym człowieku pachną inaczej. Molekuła sama w sobie jest lekka i subtelna. Jednak w kontakcie z innymi związkami, a także ze skórą człowieka tworzy nieoczekiwany, cudowny zapach. Osoba, która ma na sobie te perfumy, roztacza wokół siebie niewidoczną wyjątkową aurę, która pociąga i czaruje wszystkich wkoło.

Molecule – perfumy damskie

Perfumy damskie Molecule będą dla Ciebie prawdziwą przygodą. Wyprodukowany przez Escentric Molecules zapach Molecule 01 to wyjątkowa kompozycja, która nie raz Cię zachwyci. Perfumy przeznaczone są dla Pań szukających nowego i niepotykanego zapachu. Produkty marki zostały tak stworzone, aby każda kobieta pachniała w nich w jeden niepowtarzalny i indywidualny sposób. Perfumy Molecule 01 maja piżmowy, drzewny charakter, który jest zarazem nieuchwytny.

Osoba nosząca Molecule 01 będzie czuć na sobie przyjemną, aksamitną nutę drzewną. Perfumy długo nie dadzą o sobie zapomnieć, a kobieta, która będzie je nosić, wzbudzi zainteresowanie wszystkich ludzi wokół. Sam projektant zapachu Geza Schoen skomentował, że Escentric Molecules – Molecule 01 daje wręcz efekt feromonów.

Molecule – jakie perfumy wybrać?

Aby cieszyć się zapachem jak najdłużej, należy wybierać trwałe perfumy o odpowiednich kompozycjach. Marka została stworzona dla osób, które uwielbiają eksperymentować z zapachami.

Wybierając perfumy Escentric Molecules, wyruszasz w niezapomnianą podróż po świecie zapachów. Firma cechuje się nowatorskim i oryginalnym podejściem w tworzeniu swoich produktów. Takie są również ich perfumy. Każdy zapach Molecule przyniesie Ci radość, pewność siebie, a także pomoże odkryć nieznane wcześniej pokłady odwagi i charyzmy drzemiące w każdej kobiecie. Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, molecule 01 cena, molecule 01 iso e super, molecule 01 sklep, molecule perfume, molecule perfumy, super perfumy damskie.