Dove perfumy damskie

Marka Dove znana jest powszechnie przede wszystkim z uwagi na wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała. Zapewniają one doskonałe odżywienie i nawilżenie skóry. Mimo że firma w dalszym ciągu skupia się na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała, w ich ofercie znajdują się także perfumy. Misją marki jest tworzenie dobrej jakości produktów oraz uświadamianie kobietom potencjału ich urody. Obecnie firma ma w swojej ofercie żele pod prysznic, balsamy do ciała, produkty do higieny intymnej, dezodoranty, antyperspiranty, mydła, szampony, odżywki i perfumy, które sprzedawane są w ponad 75 krajach świata. 

Dove – firma 

Ciekawostkę stanowi fakt, że podstawowy składnik wielu kosmetyków Dove powstał już w okresie II wojny światowej. Stosowano go do pielęgnacji poparzonych żołnierzy. W 1956 naukowcy udoskonalili recepturę oraz wzbogacili ją o nowe składniki korzystnie wpływające na skórę. Pierwsza nawilżająca kostka mydła Dove została wprowadzona na rynek amerykański w 1975 roku, na rynek Europy Zachodniej w latach 80-tych, a w Polsce pojawiła się w 1993 roku. 

Nazwa marki wywodzi się od angielskiego słowa „dove” oznaczającego gołąb. Tę nazwę wybrano ze względu na symbolikę gołębia jako delikatnego i wiernego ptaka. Wierność powiązana jest z zaufaniem i wiarygodnością, czyli takimi cechami, z którymi marka chce być utożsamiana. Firma Dove prowadzi wiele kampanii, które mają pokazywać kobietom ich piękno i pomóc im uwierzyć w siebie. 

Dove –  perfumy

Dove perfumy to kwintesencja łagodności i świeżości. Hitem firmy stały się perfumy o zapachu pielęgnującego mydła Dove. Jest to kompozycja kremowa, mydlana, ale delikatna pachnąca nieco jak luksusowy balsam do ciała. Zapach Dove świetnie oddaje zapach klasycznej kostki Dove, ale ma w sobie jednak coś wyjątkowego. Można w nim wyczuć także kwiatową, różaną nutę. Zapach jest lekki i przeznaczony na co dzień. Pokochają go osoby, które chcą czuć się świeżo i komfortowo przez cały dzień. 

Dove – jakie perfumy wybrać?

Oryginalna kompozycja perfum nie jest jedynym składnikiem sukcesu. Równie ważna jest ich trwałość. Jeśli zależy Ci zarówno na jednym, jak i drugim wybierz perfumy, które zostały stworzone przez renomowaną markę. Priorytetem marki jest dbałość o najwyższej jakości składniki swoich produktów.  Czy widziałaś już francuskie perfumy?