Kenzo perfumy damskie

Marka Kenzo jest obecnie w czołówce najbardziej luksusowych domów mody na świecie. W ich ofercie znajdują się ubrania, akcesoria, a także perfumy. Kolekcje Kenzo cechują odważne w formach, barwach i wzorach ubrania. Kenzo perfumy damskie przeznaczone są dla kobiet, które mocno stąpają po ziemi, ale jednocześnie mają w sobie odrobinę szaleństwa.

Kenzo – firma

Marka Kenzo powstała w 1964 roku. Jej założycielem jest Japończyk Kenzo Takada. Przedsiębiorstwo początkowo funkcjonowało pod nazwą Jungle Jup. Jako jeden z pierwszych śmiałków połączył japońskie motywy z europejską modą, co na początku lat 60-tych było dużym przełomem.

Kenzo Takada od najmłodszych lat fascynował się modą. Wbrew swoim rodzicom porzucił studiowanie poezji i literatury na Uniwersytecie w Kobe. W ten sposób otworzył sobie drzwi do nowego świata i rozpoczął naukę w Bunka Fashion College w Tokio. Zaraz po ukończeniu uczelni wyjechał do Paryża. Pierwszy debiut projektanta datuje się na 1971 rok. Kenzo Takada zapisał się w historii mody jako autor odważnych, ekstrawaganckich i pełnych przepychu pokazów mody.

Aktualnie siedziba marki znajduje się w Paryżu, gdzie produkuje się odzież, perfumy i akcesoria. W 1998 roku marka dołączyła do francuskiej grupy dóbr luksusowych LVMH. Pierwszy butik Kenzo przypominał swoim designem las deszczowy. Motyw ten można w dalszym ciągu zobaczyć na niektórych kolekcjach marki.

Kenzo – perfumy damskie

Kenzo Takada jest niewątpliwie prawdziwym mistrzem kreacji mody, a także zapachów. Spod jego rąk wychodzą projekty, które śmiało można nazwać dziełem sztuki. Nie można odmówić mu niewiarygodnej intuicji i wyobraźni. Charakteryzuje go również swoboda i uczucie wolności czego dowodem są liczne jego kolekcje. Lubi tworzyć unikatowe kompozycje zapachowe, które łamią wszelkie kanony, są odkrywcze i bezkompromisowe. Dzięki tym wszystkim cechom zyskał wielkie grono fanów na całym świecie, którzy pokochali perfumy Kenzo od pierwszego powąchania.

Kenzo perfumy damskie mają za zadanie dodawać energii i radości życia. Wśród nich przeważają zapachy kwiatowo-pudrowe. Wiele z produktów dedykowane jest kobietom, które kochają „ciężkie” zapachy, które są zarazem bardzo trwałe. Kenzo perfumy damskie powinny przypaść do gustu wszystkim Paniom, które lubi wyróżniać się z tłumu. Do kultowych zapachów znanym na całym świecie należą m.in.: Kenzo – Flower by Kenzo, Kenzo – Kenzo Amour, Kenzo – Madly.

Kenzo – jakie perfumy wybrać?

Idealne perfumy powinny być połączeniem pięknego zapachu, trwałości, a także uzupełnieniem każdej stylizacji. Pamiętaj, że dobrze dobrany zapach to taki, który do Ciebie pasuje, a także współgra z Twoim indywidualnym zapachem skóry.

Aby cieszyć się zapachem jak najdłużej, należy wybierać propozycje skomponowane przez prawdziwych mistrzów perfumiarstwa. Jedynie perfumy wytwarzane z dbałością o każdy detal mogą zagwarantować Ci piękny zapach, a także wysoką trwałość. Dlatego też polecamy perfumy damskie Kenzo, które są uosobieniem dobrego gustu oraz produktem najwyższej jakości. Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, kenzo damskie, kenzo jungle cena, kenzo perfume, kenzo perfumy, kenzo perfumy damskie, kenzo perfumy nowość, kenzo zapachy, kenzo zapachy damskie, perfum kenzo, perfum kenzo damski, perfumy damskie kenzo, perfumy damskie kenzo jungle, perfumy kenzo, perfumy kenzo damskie, perfumy kenzo damskie cena, zapachy kenzo, kenzo la, jeden perfum, kenzo by kenzo, kenzo safari perfume, kenzzo, moda kenzo, kenzo adidas.