Davidoff perfumy damskie

Marka Davidoff specjalizuje się w wytwarzaniu wielu luksusowych produktów. W asortymencie firmy znajdziesz najwyższej jakości wyroby tytoniowe, fajki, wszelkie akcesoria do palenia tytoniu, koniaki, kawy, galanterię skórzaną, wieczne pióra oraz perfumy. Od 1984 roku marka Davidoff może pochwalić się komponowaniem wyjątkowych zapachów. Pośród nich znajdziemy propozycje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Firma zajmuje jedno z czołowych miejsc w świecie perfum. Twórca marki budując firmę, kierował się dewizą, by „czerpać z życia jak najwięcej w każdej minucie życia”.

Davidoff – firma

Zino Davidoff założył swoją firmę w 1946 roku. Początkowo marka zajmowała się produkcją wyrobów tytoniowych, a nie stało się tak przypadkowo. Ojciec założyciela, Henry Davidoff prowadził sklep z tytoniem, a jego syn podpatrywał go przy pracy. W latach 20-tych już sam Zino Davidoff podróżował po Ameryce Południowej, aby zgłębić tajniki wytwarzania cygar. Po powrocie stworzył pierwszy w Genewie i prawdopodobnie również w całej Europie humidor, czyli specjalne pomieszczenie do przechowywania liści tytoniu, które wykorzystywano następnie do produkcji cygar. 

Zaraz po wojnie przyszedł czas na powstanie pierwszych wyrobów tytoniowych sygnowanych nazwiskiem Davidoff. Wraz z rozwojem firmy zaczęto produkować również akcesoria do palenia tytoniu, a także koniaki oraz wieczne pióra. Marka wytwarza swoje perfumy w od 1984 roku, kiedy to również powstał zapach Davidoff Classic. Co ciekawe, 4 lata później skomponowano Davidoff Cool Water, który jest ceniony i chętnie kupowany aż do dziś. Od 1996 roku marka wytwarza także perfumy dla kobiet. 

Davidoff – perfumy damskie

Davidoff perfumy damskie są dedykowane nowoczesnym kobietom, które mają w sobie także nutkę romantyzmu. Charakteryzują się przede wszystkim kwiatowymi nutami połączonymi z delikatnymi aromatami kojarzonymi z wodą i świeżością. Perfumy damskie Davidoff Cool Water Woman są już niekwestionowanym klasykiem na całym świecie. Swoją premierę miały w 1996 roku i od tego czasu doczekały się wielu miłośniczek, a ich grono stale się powiększa.  Nutami głowy tego zapachu są: calon, czarna porzeczka, cytryna, lila, latos, melon, ananas. Nutami serca są: głóg, konwalia, róża, lotos, grzybień północny, jaśmin, miód. Podstawę stanowi: piżmo, wanilia, wetyweria, jeżyny, brzoskwinia, drzewo sandałowe, fiołek, malina. 

Wiele kobiet zakochało się również w Davidoff Run Wild For Her. Kompozycja zniewala połączeniem owocu granatu, pistacji oraz jaśminu. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Po powąchaniu zapachu będziesz mieć wrażenie, że pochodzi on prosto z serca dzikiej przyrody. 

Davidoff – jakie perfumy wybrać?

Jeśli wymagasz od perfum nie tylko pięknego zapachu, ale i trwałości powinnaś wybrać perfumy skomponowane przez profesjonalistów. Wybór produktu od Davidoff perfumy damskie to gwarancja luksusowego zapachu oraz Twojego zadowolenia.  Czy widziałaś już francuskie perfumy damskie?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, davidoff cool water game cena, davidoff damskie, davidoff perfumy, davidoff perfumy damskie, perfum davidoff, perfumy damskie davidoff, perfumy dawidow, zino davidoff cool water, zino davidoff cool water woman, zino davidoff echo.