Naomi Campbell perfumy damskie

Znana na całym świecie modelka Naomi Campbell zaprezentowała światu zapach, który sygnowany jest jej własnym nazwiskiem. Być może stanie się on jednym z Twoich ulubionych damskich perfum? Jesteś kobietą z klasą i lubisz to podkreślać to czarującymi zapachami? Perfumy Naomi Campbell to coś zdecydowanie dla Ciebie!

Naomi Campbell – perfumy dla pewnych siebie kobiet

Naomi Campbell uchodzi za najpiękniejszą kobietę na świecie. Ale poza spektakularnym wyglądem, to przede wszystkim kobieta sukcesu, która stała się inspiracją wielu młodych dziewczyn. Wieloletnia kariera dziewczyny z Londynu zaczęła się w Covent Garden, gdzie dostrzegł ją łowca talentów. Jej pierwsze kontakty z agencjami modelek zaowocowało okładką w pierwszym magazynie modowym. 3 lata później, 18-letnia Naomi trafiła na okładkę Vouge, będąc jednocześnie pierwszą, czarnoskórą modelką, której się to udało.

W latach 90. jej kariera nabrała rozpędu. Współpracowała z największymi projektantami i kreatorami mody, takimi jak: Yves Saint Laurent, Versace, Christian Dior czy Jean-Paul Gaultier. Dla wielu kobiet, Naomi Campbell była życiową inspiracją i motywacją do ciężkiej pracy.

Naomi Campbell – perfumy damskie

Pierwszy zapach sygnowany nazwiskiem Naomi Campbell nosił skromną nazwę Naomi i miał swoją premierę w 1999 roku. Podłużny flakon i matowa, złota zakrętka skrywały lekki i delikatny, słodkawy zapach, w którym przebijała się urzekająca nuta wanilii. W 2000 roku pojawiły się perfumy damskie Neomagic, które wyróżniały się nieco bardziej drzewnym i kwiatowym zapachu. Modelka umieściła tu nutę zapachową swojej ulubionej konwalii, która przynosi jej szczęście.

Jakie perfumy wybrać?

Aby cieszyć się zapachem jak najdłużej, należy wybierać trwałe perfumy o właściwych kompozycjach. Powinny być również szczególnie dopasowane do osobowości danej kobiety, podkreślać jej mocne strony i uzupełniać całokształt stylizacji.

Perfumy Naomi Campbell to gwarancja kobiecości, które pozwoli każdej damie odkryć w sobie energię, kobiecość i pewność siebie. Będą idealnie komponowały się z wieczorowymi i odważnymi stylizacjami, jednocześnie podkreślą także casualowe kreacje na co dzień.

Markę modelki cechuje siła oraz klasa sama w sobie. Takie również są zapachy Naomi Campbell, które zyskały popularność i stały się wiodącą marką wśród perfum linii celebryckich. Zyskały szacunek i zaufanie milionów pewnych siebie kobiet na całym świecie, które nie wyobrażają sobie swojej kolekcji perfum bez zmysłowych perfum Naomi Campbell. Czy widziałaś już francuskie perfumy?

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, campbell perfumy, dziewczyna bonda perfumy, naomi by naomi campbell perfumy, naomi campbell at night cena, naomi campbell cat deluxe at night 100ml, naomi campbell cat deluxe at night 50ml cena, naomi campbell cat deluxe at night cena, naomi campbell magic, naomi campbell naomi, naomi campbell naomi campbell perfumy, naomi campbell naomi perfumy, naomi campbell perfume, naomi campbell perfumy, naomi campbell perfumy at night cena, naomi campbell perfumy cena, naomi campbell perfumy damskie, naomi campbell perfumy naomi, naomi campbell zapach, naomi campbell zapachy, perfum naomi campbell, perfuma naomi campbell, perfumy damskie naomi campbell, perfumy naomi campbell, zapach naomi campbell, zapachy naomi campbell, iv san loren, naomi campbell perfumes, naoma.