Perfumy w kształcie jabłka

W świecie perfum bez wątpienia najważniejszy jest sam zapach – nie podlega to żadnym wątpliwościom. Czasami, dla niektórych istotne jest jeszcze to, jaka marka stoi za daną kompozycją, jaka historia towarzyszyła jej wykreowaniu bądź to, co było główną inspiracją dla perfumiarza podczas przygotowywania komponentów danego zapachu.

Jest jednak jeszcze jedna dodatkowa kwestia, o której wpływie mało kto myśli, a w rzeczywistości ma ona ogromne znaczenie podczas wybierania przez nas perfum. O czym mowa? Oczywiście o flakonach, które przybierają najróżniejsze kształty.

Perfumy dla kobiet w kształcie jabłka

Wydawać by się mogło, że flakony to tylko opakowanie dla zapachu, że nie są one w ogóle istotne. Jednak to nieprawda. Już w starożytności zaczęto przywiązywać ogromną uwagę do tego, w jakich naczyniach przechowywano pachnące substancje. W czasach renesansu tworzono przepiękne flakony ze szkła dmuchanego z którego słynęła Wenecja i które same w sobie były traktowane już jako dzieło sztuki.

W dzisiejszych czasach marki perfumeryjne starają się o to, by flakony idealnie odzwierciedlały charakter i klimat perfum. Czasami jednak marki idą o krok dalej, i to właśnie sam flakon i kampania reklamowa wzbudzają największe zainteresowanie i prowokują dyskusje na ich temat. Świetnym przykładem będą tu perfumy w kształcie jabłka, które są rozpoznawane głównie po tym, że są… w kształcie jabłka! Przyjrzyjmy się tym zapachom:

Lolita Lempicka - Lolita Lempicka                                                         

Lolita Lempicka marki Lolita Lempicka to kwiatowo-owocowe perfumy dla kobiet z nutką stylu gourmand. Zapach Lolita Lempicka w kształcie jabłka został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są fiołek, bluszcz i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są irys, zwartnica, lukrecja, korzeń irysa i wiśnia; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, wetyweria, białe piżmo i pralina.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka to ekscytujący i omamiający kobiecy zapach pełen miłości i czułości. Zakochaj się i Ty, a przypomnisz sobie niewinne uczucie idące ręka w rękę z młodością i niedoświadczeniem. Trzęsące się kolana, łomotanie serca i słodki smak pocałunku na Twoich ustach. Takie są perfumy Lolita Lempicka w kształcie jabłka.

Nina Ricci Nina

Luksusowy zapach to zawsze właściwy wybór dla tych, którzy pragną podarować prawdziwe szczęście, a urzekające perfumy damskie Nina Ricci Nina w kształcie jabłka, to radość ukryta w wielu finezyjnych flakonikach. Postaw na czar idealnie dopasowanego zapachu, który pokocha każda kobieta.

Nina Ricci Luna

Zaufaj swoim instynktom i podążaj za pragnieniem odkrywania i zdobywania, które zintensyfikuje damska woda toaletowa w kształcie jabłka Nina Ricci Luna. Ten zapach – lekki, energetyczny i nieco tajemniczy – będzie doskonale współgrać z nieznośną lekkością młodości i podkreśli Twoją dziewczęcą zmysłowość.

Internauci szukali również: zamiennik, odpowiednik, perfum jabłko, perfum w kształcie jabłka, perfumy jabłko, perfumy o zapachu jabłka.