Francuskie Perfumy Nr 282

Zapach inspirowany Dolce&Gabbana - The One Sport

19,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Sportowe wyzwanie dla prawdziwego mężczyzny

Sportowe perfumy to idealne są strzałem w dziesiątkę dla mężczyzn aktywnych lubiących rywalizację. Każda walka jest swoistym motywatorem, który sprawia że chcesz więcej, lepiej, szybciej i wyżej. Dzięki sportowym perfumom poczujesz się wyjątkowo podczas każdej walki i spotęgujesz sportowe emocje. Perfumy inspirowane Dolce&Gabbana The One Sport staną się energetycznym i odświeżającym akcentem podczas sportowej rywalizacji. Staną się również Twoją sportową wizytówką, która będzie przyciągać “zazdrosne” nosy kolegów z kortu lub siłowni.  

Orzeźwienie i wyrazistość

Podczas sportowej rywalizacji i emocji z nią związanych idealne będą świeże nuty wodne w naszym odpowiedniku Dolce&Gabbana The One Sport. Wyrazistości temu sportowemu zapachowi dodają rozmaryn i sekwoja. Rozgrzewającym serce sportowca akordem jest kardamonem. Zmysłowości dodają piżmo i paczula, dzięki którym Twoje oblicze stanie się lepiej widoczne.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: nuty wodne i rozmaryn

Nuty serca: kardamon i sekwoja

Nuty bazy: piżmo i paczula

020622

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie