OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA

Mrs Lima ECO

39,90 zł
Otrzymaj 15% rabatu z kodem MAMA
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka). Darmowa wysyłka od 126 zł (Orlen Paczka).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Liczysz się tylko ty

Nie ma bardziej ognistego temperamentu, który rozpala prawdziwy ogień od tego kobiecego. Każda z nas powinna znać swoją wartość i pokazywać swoje prawdziwe oblicze za każdym razem. AJ WOOD ECO Mrs Lima ECO to ukłon w stronę kobiet, które potrzebują by każdego dnia przypominać im jak wiele są warte i jak ważne są dla świata. Więcej niż miliony gwiazd na niebie czy więcej niż najdroższe kamienie świata. Kobiety powinny wiedzieć, że ich wartość jest czymś bezcennym, czymś co powinny znać i czymś co powinno dodawać im siły i odwagi by z ogromną siłą przemierzać kolejne ścieżki życia. Jesteś gotowa by ukazać światu swój temperament? Każda z nas zasługuje by doceniać ją na każdym kroku. Bo jesteś tego warta.

Najjaśniejsza wśród gwiazd

AJ WOOD ECO na piedestale postawiło kobiety, marka chciała, aby każda z nas mogła poczuć się wyjątkowo nie tylko od święta. Mrs Lima ECO to doskonała towarzyszka codzienności, która sprawi, ze nawet niewielkie czynności i prozaiczne wydarzenia w naszym życiu będą miały znaczenie. Kobieta, która nosi Mrs Lima ECO to fantastyczna dusza towarzystwa, prawdziwa kokietka, która swoim temperamentem uwodzi każdego mężczyznę rzucając go sobie do stóp. Ona nie boi się wyzwań, uwielbia być w centrum uwagi. Zawsze dwa kroki przed wszystkimi, gotowa na nowe wyzwania, które realizuje z uśmiechem na twarzy. Wieczorem zamienia się w zmysłową kusicielkę, która bryluje na salonach zarażając wszystkich swoim optymizmem. Jej blask onieśmiela niejedną osobę, która rzuci na nią swoje spojrzenie. To wszystko dzięki fantastycznemu towarzystwu Mrs Lima ECO, roztaczającemu magiczną aurę i dodającemu jej uroku. Nuty głowy rozpoczynają się od słodko-kwaśniej maliny, która w połączeniu z intensywnym zapachem neroli dodaje całości wyjątkowego charakteru i dziewczęcego blasku. Dalej rozwija się serce, doskonale odzwierciedlając głęboko skrywane pragnienia każdej kobiety. Kwiat afrykańskiej pomarańczy razem z pudrową gardenią oraz słodkim jaśminem arabskim to kwintesencja kobiecości, która błyszczy i przebija się rozświetlając każdą chwilę. Bazę dla zapachu Mrs Lima ECO stanowi połączenie o mocnym i stanowczym aromacie. Dzięki nietuzinkowemu zapachowi bursztynu połączonemu ze słodkim białym miodem oraz wielowymiarową paczulą, możemy poczuć wyjątkowość i elegancję bijącą z całej kompozycji.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: malina, neroli

Nuty serca: gardenia, kwiat afrykańskiej pomarańczy, jaśmin arabski

Nuty głowy: bursztyn, paczuli, biały miód

Grupy zapachów: kwiatowe, owocowe

020221

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

<
Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.

Opinie o perfumach Mrs Lima ECO