Michael Kors perfumy męskie

Michael Kors perfumy męskie stworzone są dla nowoczesnych i oryginalnych mężczyzn. Jeżeli masz w sobie pozytywną energię oraz ciekawość świata koniecznie powinieneś wypróbować produktów tej marki. Wcześniej projektant przez wiele lat zajmował wysokie stanowisko w firmie Celline. Na szczęście od 2003 tworzy z sukcesem liczne produkty dla kobiet i mężczyzn na całym świecie.

Michael Kors – firma

Michael Kors odkrył swoją pasję do mody, projektując suknię ślubną własnej mamy. W ten sposób odkrył swoją prawdziwą pasję. Od tej pory robił wszystko, aby zaistnieć w świecie mody. Już jako mały chłopiec lubił oglądać magazyny modowe i chodzić z mamą na zakupy. W latach siedemdziesiątych jego kolekcja damskich ubrań była sprzedawana w nowojorskich luksusowych butikach. Firma zyskiwała coraz większy rozgłos i popularność oraz wierną rzeszę fanów. Niestety nieoczekiwanie na początku lat dziewięćdziesiątych Michael Kors ogłosił bankructwo.

Jednak już po kilku latach projektant powrócił do gry, otwierając nowa linię odzieżową. Obecnie jego produkty cieszą się niesłabnącą popularnością, a marka stale odnosi sukcesy.

Michael Kors – perfumy męskie

Michael Kors jest powszechnie znany z produkcji wysokiej jakości torebek oraz zegarków. Jednak firma zajmuje się także produkcją perfum damskich i męskich. Zapachy Michael Kors są tworzone we współpracy z wyjątkowymi perfumiarzami. Perfumy komponowały dla firmy tacy specjaliści jak: Christophe Laudamiel, Loc Dong, Jean-Marc Chaillan, Bruno Jovanovic, Olivier Gillotin, Christopher Raynaud, Steve Demercado, Laurent Le Guernec, Alain Alchenberger, Honorine Blanc i Aurelien Guichard.

Michael Kors perfumy męskie cechuje wysoka jakość, klasa i ponadczasowość. Pośród produktów tej marki każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Na uwagę zasługuje z pewnością zapach Extreme Speed. Perfumy kryją w sobie kolendrę, nuty drzewne, klasyczną paczulę i wiele innych intrygujących akordów. Kompozycja zapachowa jest niezwykle intrygująca, męska i uwodzicielska.

Michael Kors – jakie perfumy wybrać?

Michael Kors perfumy męskie dają Ci gwarancję trwałości. Perfumy te pozwolą każdemu mężczyźnie odkryć w sobie siłę, pewność siebie i charyzmę. Wśród zapachów znajdziesz zarówno takie na niezobowiązujące wyjścia, jaki i oficjalne, biznesowe spotkania.

Markę cechuje oryginalność, elegancja i klasa sama w sobie. Takie również są perfumy Michael Kors. W ofercie firmy znajduje się wiele zróżnicowanych zapachów męskich, tak, aby każdy mężczyzna znalazł tu coś dla siebie. Michael Kors perfumy męskie dodadzą Ci niezwykłej atrakcyjności i szyku. Czy widziałeś już francuskie perfumy męskie?