Francuskie Perfumy Nr 419

Zapach inspirowany James Bond - 007 Gold

21,00 zł
Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Być jak James Bond

Który mężczyzna nie chciałby być jak słynny agent 007? Każdy chce być tak męski, a przy tym mieć osobisty urok i czarować chłodną elegancją w każdej chwili. Teraz możesz to osiągnąć sięgając po odpowiednik perfum marki opatrzonej właśnie nazwiskiem filmowego szpiega. Francuskie perfumy powstałe z inspiracji zapachem James Bond 007 – Gold sprawią, że będziesz roztaczał wokół siebie naprawdę urzekający, męski zapach, na który uwagę zwróci niejedna kobieta.

Świat legendarnego szpiega

Nasz świetnie odwzorowany zamiennik perfum James Bond 007 – Gold pozwoli Ci stać się częścią niezwykłego świata tego mistrza szpiegowskiego kunsztu. Zajrzyj w głąb tego świata zaczynając od nuty głowy, czyli geranium, bergamotki i jabłka aż do serca, gdzie króluje kardamon, lawenda i najeżona kolcami róża. Wisienką na torcie będzie zaś baza w postaci cedru, paczuli oraz wetyweria. Wypróbuj tę niezwykłą kompozycję zapachową i poczuj się tak męsko, jak nie czułeś się jeszcze nigdy.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: bergamotka, jabłko i geranium
Nuty serca: róża, lawenda i kardamon
Nuty bazy: wetyweria, drzewo sandałowe, paczula i mech.

030822

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)