Francuskie Perfumy Nr 682

Zapach inspirowany Calvin Klein - Euphoria Gold

19,00 zł


Ilość

Sklep francuskieperfumy.pl został uhonorowany tytułem Odkrycie Roku 2021 w kategorii: Najwyższa jakość produktów w plebiscycie Laur Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów.
  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 250 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Ciekawy i bardzo nieoczywisty zapach, który powstał z myślą o kobietach romantyczkach. Połączenie nut zapachowych mandarynki, moreli, piżma, narcyzów i miodu sprawia, że możemy zagłębić się w nasze marzenia i wydobywać z nich to, co najpiękniejsze. Francuskie perfumy inspirowane Calvin Klein - Euphoria Gold są bardzo trwałe i intensywne. Wystarczy użyć małej ilości, by przez wiele godzin cieszyć się z tego wyjątkowego zapachu. Wiele kobiet ceni sobie ten produkt za jego uniwersalność. Odpowiednik idealnie spełni swoją rolę podczas codziennych spotkań i ważnych uroczystości. Zamiennik Calvin Klein - Euphoria Gold pozwoli nam spełnić swoje marzenia i da nam siłę na przeżywanie kolejnych z dni z siłą i radością.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: tangeryna, kumkwat i morela

Nuty serca: miód, gardenia i narcyz

Nuty bazy: paczula, drzewo sandałowe i piżmo

030918

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)